Oferta opublikowana14.04.2024
Oferta wygasa08.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafinanse / księgowość

Wstęp

  • Poszukujemy pracownika biurowego Miejscowosc : Markersdorf

Obowiązki

  • - ogólna działalność biurowa i organizacja biura
  • - Przetwarzanie faktur (faktury przychodzące i wychodzące), księgowość
  • - Tworzenie zamówień
  • - Gospodarka materiałowa (zapytania, zamówienia, badania, przyjęcie towaru i rezerwacja zużycia)
  • - Praca przy kontrolingu, zamknięciu miesiąca
  • - Korespondencja z klientami, dostawcami, partnerami biznesowymi

Wymagania

  • - Prawo jazdy + auto
  • - Sumiennosc
  • - Jezyk niemiecki poziom bardzo komunikatywny
  • - Chec do pracy w zespole

Oferujemy

  • - niemiecką umowę o pracę i pełne ubezpieczenie rentowne i zdrowotne
  • -atrakcyjne wynagrodzenie