Prace produkcyjne - cukiernia

Łódź
Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa28.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Jedna z renomowanych firm działających w branży cukierniczo-piekarniczej poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowiskach produkcyjnych. Lokalizacja: Łódź, Arturówek

Obowiązki

  • pomoc w produkcji ciast oraz sztukówek
  • proste prace produkcyjne w cukierni
  • składanie oraz produkcja kanapek na punkty sprzedażowe
  • produkcja i zwijanie tortilli na punkty sprzedażowe
  • pomoc w produkcji pierogów
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania

  • chęci do podjęcia pracy powyżej 8 godzin dziennie
  • chęci do nauki oraz rozwijania się
  • dyspozycyjności w godzinach rannych
  • badań do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy

  • płatne szkolenie wdrażające
  • stawkę po szkoleniu w wysokości 21,00 zł netto (gwarantowany wzrost stawki wraz z wzrostem doświadczenia)
  • dodatkowe bonusy finansowe
  • premie po wypracowaniu powyżej 200 godzin w miesiącu
  • zdobywanie doświadczenia
  • wypłaty miesięczne w gotówce bądź na konto bankowe
  • doradztwo w sprawach zajęć wierzytelności
  • prace od poniedziałku do soboty w godzinach 4:30-13:30
  • Chcesz się dowiedzieć więcej - aplikuj już dziś!