PRACA WAKACYJNA ZA GRANICĄ – ZARÓB NA SWOJE MARZENIA

Zwolle
Umowa o pracę13,27-16 €brutto / godz.
Oferta opublikowana19.06.2024
Oferta wygasa19.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka, produkcja, bhp / ochrona środowiska / rolnictwo
Rodzaj stanowiskapracownik fizyczny

Wstęp

  • Wakacyjne oferty już na Ciebie czekają! Aplikuj teraz, wyjedź na wakacje i wróć do Polski z plikiem euro! Wystarczy znajomość angielskiego, nie musisz mieć doświadczenia! Pomagamy w organizacji wszystkich formalności! Aplikuj teraz i zagwarantuj sobie najlepszą ofertę!

Obowiązki

  • Pracuj w ogrodnictwie w szklarni, na hali produkcyjnej lub w jednym z centrów dystrybucyjnych.

Oferujemy

  • Pracę na krótki okres czasu (wakacje).
  • Pracę w ogrodnictwie, na produkcji lub magazynie dla TOPOWYCH firm w Holandii.
  • Wypłatę w euro co tydzień na konto.
  • Dodatki zmianowe.
  • Atrakcyjny dodatek dla kierowców.
  • Bezpłatny transport do i z pracy.
  • Opiekę polskiego konsultanta na miejscu w Holandii.
  • Oferujemy odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne.
  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich.

Wymagania

  • Dostępności na okres wakacji (min. 3 miesiące)
  • Znajomości języka angielskiego
  • Mile widziane prawo jazdy.

Dodatkowe informacje

  • Carrière International to jedna z najszybciej rozwijających się agencji zatrudnienia, pozyskująca pracowników na rynek niderlandzki. Dla naszych holenderskich klientów rekrutujemy już od prawie 20 lat, w czasie których zrealizowaliśmy ponad 92 000 ofert pracy w takich branżach jak: logistyka, produkcja, ogrodnictwo czy rolnictwo. Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, posiadająca certyfikat nr 691 wydany przez Marszałka Województwa Opolskiego.
  • Nie przegap tej okazji! Aplikuj już teraz!
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1