Agencja Zatrudnienia Kbti Poland (cert. 9154) dla swojego klienta z siedzibą w Holandii poszukuje osób na stanowisko: Order picker – zbieranie zamówień (z EPT) w magazynie z artykułami zoologicznymi

Praca w Tilburgu, stawka 10,50 - order picker, praca na magazynie
Zgorzelec

Obowiązki:
Order picker – zbieranie zamówień (z EPT) w magazynie z artykułami zoologicznymi

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

- mile widziane doświadczenie na EPT

Oferujemy:
- praca na długi okres czas, 40 godzin tygodniowo

- stawka 10,50

- zakwaterowanie (dobre warunki)

- praca na 2 zmiany, możliwa w weekend

- dodatki za pracę zmianową, nocki; niedziele 150%

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: Aplikuj, w tytule: Order picker z EPT TILBURG

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Kobit

Jeśli ktoś ma problem z pracą za granicą to agencja KBTI ma również w swojej ofercie dużo pracy w kraju!. Ale niektórzy będą narzekać, że mało tu zarabiają i tak jest źle. Moim skromnym zdaniem osoby, które są nieszczęśliwe zawsze coś znajdą do biadolenia.

Kobit

@Mario1977 Ty się dobrze zastanów co chcesz? Jeśli praca jest dobra to co za różnica przez jaka firmę. Ważna jest umowa z drugą firmą i dobre stawki.??

Iwona

@Karol może warto skontaktować się bezpośrednio z KBTI Poland? Dostaniesz wtedy tam szybką i wiarygodną odpowiedź. Jak się zdecydujesz na aplikację to daj znać jak warunki i czy jesteś zadowolony.