Praca w OPIECE - Oferta Świąteczna

Kolonia
Oferta opublikowana08.04.2024
Oferta wygasa04.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna, opieka

Wstęp

Niemcy - OPIEKA zarób 15500zł w 6 tygodni - Oferta Świąteczna

*Praca dla opiekunek ze znajomością języka niemieckiego

CJ.KONIK Magdalena Kopacz to prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych na terenie Niemiec.

Działamy od 2010 roku.

koniecznie sprawdź nas na: www.pracadlaopiekunek24.pl

Miejsce pracy: Całe Niemcy

Obowiązki

-prowadzenie domu
-zakupy,
-pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach,
-wspólne  spędzanie czasu.

Wymagania

- znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece
- dyspozycyjność
- chęć i gotowość do wyjazdu

Oferujemy

- Codzienne wsparcie osoby (koordynatora 24h)

- Legalne i bezpieczne zatrudnienie z niemieckim lub polskim ubezpieczeniem

- Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

- Jasne i klarowne zasady współpracy, bez haczyków czy niezrozumiałych umów.

- Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach

- Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom

- Ciągłość w zatrudnieniu i ubezpieczeniu

- Podwójne diety i premie na Święta

- W pełni zorganizowany transport

- Nie pobieramy żadnej prowizji, nie ponosisz żadnych kosztów

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE

Dodatkowe informacje

Zdzwoń i poznaj szczegóły

tel:

730 514 397

731 913 716

570 718 736

794 935 437

lub wyślij sms o treści OPIEKA - oddzwonimy

www.pracadlaopiekunek24.pl