Miejsce wyjazdu: okolice Hamburga

Pani Renata ma 95 lat i z racji swojego wieku nie radzi już sobie z prowadzeniem domu.

Porusza się sama przy balkoniku, wstaje z pomocą.

Praca w opiece, Niemcy
NIEM_537A
Hamburg

Obowiązki:

Opiekunka będzie prowadzić dom, dbać o czystość i porządek oraz robić zakupy a także przygotowywać posiłki.

Oprócz tego Pani potrzebuje wsparcia podczas codziennych czynności takich jak: ubieranie i rozbieranie, pomoc w spożywaniu posiłków. Opiekunka będzie również jeździć z podopieczną na wizyty do lekarza.

Wymagania:

  • Kobieta z doświadczeniem
  • Dobry stan zdrowia
  • Brak nałogów
  • Mile widziane referencje
  • Czynne prawo jazdy
  • Język na poziomie dobrym

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie w miejscu pracy, wynagrodzenie w wysokości od 1100 do 1200 euro netto miesięcznie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6401 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Basiab.62

Jakieś dwa tygodnie temu wróciłam ze zlecenia i byłam w okolicach Stuttgartu, w miejscowości Nagold - piękne okolice, dobra rodzina, która mnie gościła. Mam same dobre wspomnienia z pracą, bo praca nie była cięzka, babci chodziła sama i nie było z nia problemow. Firma zaproponowala mi dobre warunki placowe, dojazd do domu i z powrotem za darmo i do tego dostalam premie za polecenie kolezanki na to miejsce. Teraz wymieniamy się co 2 miesiace. Ja jade na swięta do Niemiec. Pozdrawiam i polecam ich.

Daro

Ja z nimi tez wspolpracuję i uwazam, że naprawde porzadni ludzie ma pracuja, co nie jestem w stanie powiedziec o wszystkich pracownikach innych firm, a troche juz Niemiec zjezdzilem z róznymi firmami i bez. Do nich sie przekonalem, bo dostalem informacje od rodziny niemieckiej, że to dobry pośrednik w Niemczech. Teraz z nimi wspolpracuje i sobie chwale, bo zarobie dobrze,, a ja zawsze chcialem miec warunki niemieckie, a oni mi dają. Do tego regularne bonusy. Juz nie musimy sie stresowac z rodziną, że przyjdzie kontrol, jak pracowaliśmy bez umowy i bez pośredników.

B.

masakra jakas te stawki to kpina.