Engeldaheim

Stuttgart

Engeldaheim

Opinie o Engeldaheim

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Basia E. Makowska

Współpracuję z firmą od jakiś dwóch lat. I to chyba tak ma każda opiekunka, że jak już zacznie pracować, to już zostaje na lata.

anonymous
@bieganski1240@gmail.com 05.01.2018 08:58

No bez przesady że wszystko można znieść.Nie można z siebie robić downa uslugiwaczki 24godz na dobę za marne 1200 eu

Sylwia

@Mira Proszę nie atakować innych użytkowników forum. Jest to niezgodne z regulaminem i tego typu wpisy kwalifikują się do usunięcia. Na forum wymieniamy się opinią na temat warunków pracy w firmie Engeldaheim. Nie jest odpowiednie miejsce na opisywanie prywatnych spraw pracowników. Jakie jest Twoje zdanie o tej firmie, czy dobrze Ci się w niej pracuje? Jak oceniasz swój kontakt z przełożonym?

Aldona

A ja mam taką firmę że za dzień mam 80 euro to jest zarobek a polka jedzie za 900eu na miesiąc a że polki to nic nie warte są to im dobrze . Polki za granicą to ostatnie dno najgorsze barachło

Mira
@Aldona 11.01.2018 21:14

Dobrze wiedzieć kim jesteś, strach Ciebie dopuszczać do opieki ,bo możesz wyrządzić nieodwracalną krzywdę ,może zajęłabyś się lepiej wypasem bydła ?

Sylwia

@MArcusS, który już raz wyjeżdżasz do pracy z Engeldaheim? Jak na miejscu wygląda kontakt z firmą, czy można liczyć na ich wsparcie w trakcie wyjątkowych sytuacji? Jak długo zazwyczaj trwa kontrakt? Czy koordynator na miejscu jest Polakiem lub osobą mówiącą płynnie w języku polskim? @dodota, proszę nie obrażać innych użytkowników forum, taki post jest niezgodny z regulaminem i może zostać usunięty.

Tamara

Czy ktoś ma jakąś wiedzę o tej firmie? Ktoś z nimi pracował?

MArcusS
@Tamara 26.02.2018 17:36

Moja powyższa odpowiedz miala byc do pani Tamary

Basiab.62

Jakieś dwa tygodnie temu wróciłam ze zlecenia i byłam w okolicach Stuttgartu, w miejscowości Nagold - piękne okolice, dobra rodzina, która mnie gościła. Mam same dobre wspomnienia z pracą, bo praca nie była cięzka, babci chodziła sama i nie było z nia problemow. Firma zaproponowala mi dobre warunki placowe, dojazd do domu i z powrotem za darmo i do tego dostalam premie za polecenie kolezanki na to miejsce. Teraz wymieniamy się co 2 miesiace. Ja jade na swięta do Niemiec. Pozdrawiam i polecam ich.

anonymous
@Basiab.62 09.10.2017 10:42

To pachnie na Werbung firmy-takie mam wrazenie

Mariusz

Hahahaha ale downy za 930 euro kto co wystawia takie ogłoszenia i szuka ludzi niemohe hahaha zero zero zero ktoś musi być na prawdę ułomny żeby iść na to

Polka
@Mariusz 16.12.2016 02:35

Ja jestem z dania, że dobre agencje się nie ogłaszają. .dobrze płacą i kobiety się trzymają takiej agencji bo praca wszędzie jest taka sama ja za byle pensję już nie pracuję

B.

masakra jakas te stawki to kpina.

Polka
@ninka 02.10.2017 16:27

A ile dają za opiekę przy małżeństwie? Ja mam w mojej agencji 1,550 euro na rękę babcia jest po udarze a mąż jest ok.oboje w wieku 92 lata są muzykami..

Daro

Ja z nimi tez wspolpracuję i uwazam, że naprawde porzadni ludzie ma pracuja, co nie jestem w stanie powiedziec o wszystkich pracownikach innych firm, a troche juz Niemiec zjezdzilem z róznymi firmami i bez. Do nich sie przekonalem, bo dostalem informacje od rodziny niemieckiej, że to dobry pośrednik w Niemczech. Teraz z nimi wspolpracuje i sobie chwale, bo zarobie dobrze,, a ja zawsze chcialem miec warunki niemieckie, a oni mi dają. Do tego regularne bonusy. Juz nie musimy sie stresowac z rodziną, że przyjdzie kontrol, jak pracowaliśmy bez umowy i bez pośredników.

Halina

Ja jestem zadowolona ze współpracy.

basino

P.Tomasz proszę nie pisać takich bajek.Niemcy są też nie uczciwi,sama tego doświadczyłam.Miałam umowę,ubezpieczenie a pensja ????000. Sprawą jest w sądzie. Nie wiem jak to się dotyczy tej firmy. Proszę o wypowiedź opiekunów którzy pracują w tej firmie.

mari
@basino 11.05.2016 18:53

Agencje ,ktore jak opętane zaśmiecają całe strony wraz z jeszcze dwoma na stronie Jobbler nie maja u mnie powazania .Jak tylko zobaczę ,ze zasmiecone to pomimo,ze szukam pracy zaraz znikam z takiej strony.Jest to dla mnie niepowazne!!!!Po co tak robicie?

werty

eeeeeeeeeeeeeeeee tam

Ona

Dodawajcie opinie.Pracownicy/Pracownice.

Zostaw opinię o Engeldaheim - Stuttgart

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Engeldaheim