Engeldaheim

Stuttgart

Opinie o Engeldaheim

Basia E. Makowska

Współpracuję z firmą od jakiś dwóch lat. I to chyba tak ma każda opiekunka, że jak już zacznie pracować, to już zostaje na lata.

Basiab.62

Jakieś dwa tygodnie temu wróciłam ze zlecenia i byłam w okolicach Stuttgartu, w miejscowości Nagold - piękne okolice, dobra rodzina, która mnie gościła. Mam same dobre wspomnienia z pracą, bo praca nie była cięzka, babci chodziła sama i nie było z nia problemow. Firma zaproponowala mi dobre warunki placowe, dojazd do domu i z powrotem za darmo i do tego dostalam premie za polecenie kolezanki na to miejsce. Teraz wymieniamy się co 2 miesiace. Ja jade na swięta do Niemiec. Pozdrawiam i polecam ich.

Daro

Ja z nimi tez wspolpracuję i uwazam, że naprawde porzadni ludzie ma pracuja, co nie jestem w stanie powiedziec o wszystkich pracownikach innych firm, a troche juz Niemiec zjezdzilem z róznymi firmami i bez. Do nich sie przekonalem, bo dostalem informacje od rodziny niemieckiej, że to dobry pośrednik w Niemczech. Teraz z nimi wspolpracuje i sobie chwale, bo zarobie dobrze,, a ja zawsze chcialem miec warunki niemieckie, a oni mi dają. Do tego regularne bonusy. Juz nie musimy sie stresowac z rodziną, że przyjdzie kontrol, jak pracowaliśmy bez umowy i bez pośredników.

B.

masakra jakas te stawki to kpina.

ninka
@B. 30.08.2017 13:46
masakra jakas te stawki to kpina.

dlaczego kpina? ja mam w tej firmie teraz 1250 na rękę, to kwestia chyba doświadczenia i poziomu języka. ja nie narzekam. czemu kpina, ile tobie zaproponowali??????

Halina

Ja jestem zadowolona ze współpracy.

Mariusz

Hahahaha ale downy za 930 euro kto co wystawia takie ogłoszenia i szuka ludzi niemohe hahaha zero zero zero ktoś musi być na prawdę ułomny żeby iść na to

basino

P.Tomasz proszę nie pisać takich bajek.Niemcy są też nie uczciwi,sama tego doświadczyłam.Miałam umowę,ubezpieczenie a pensja ????000. Sprawą jest w sądzie. Nie wiem jak to się dotyczy tej firmy. Proszę o wypowiedź opiekunów którzy pracują w tej firmie.

mari
@basino 11.05.2016 18:53

Agencje ,ktore jak opętane zaśmiecają całe strony wraz z jeszcze dwoma na stronie Jobbler nie maja u mnie powazania .Jak tylko zobaczę ,ze zasmiecone to pomimo,ze szukam pracy zaraz znikam z takiej strony.Jest to dla mnie niepowazne!!!!Po co tak robicie?

werty

eeeeeeeeeeeeeeeee tam

Ona

Dodawajcie opinie.Pracownicy/Pracownice.

Zostaw opinię o Engeldaheim - Stuttgart

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Engeldaheim