Opinie o Engeldaheim w Stuttgart

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Engeldaheim. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Engeldaheim o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Engeldaheim w Stuttgart

Ania Nowy wpis

@Aldi o jakich punktach mowa ?

Aldi Nowy wpis

Z Engeldaheim wyjeżdżam poprzez naszą agencję Gowork. Jestem na niemieckich warunkach i od wielu miesiecy jestem na stałym zleceniu. Dobry kontakt z koordynatorem, dobre pieniądze. współpraca 8/10, 2 punkty lecą... dla zasady ;)

ssasin

Jestem zadowolona, Od pół roku współpracuje z nimi, stawki ok - Oczywiście wg doświadczenia i języka, Ale to sprawiedliwe wobec nas wszystkich. Nie byłoby fair gdyby nowe osoby bez języka zarabiały tyle Ci doświadczone... Kontakt też ok Bonus na wakacje był spory (300Euro) A teraz na Święta można nawet 500Euro dostać więc się zastanawiam...

Paweł Nowy wpis
@ssasin

Widzę, że masz doświadczenia związane z pracą jako opiekunka za pośrednictwem firmy Engeldaheim, więc mam nadzieję, że uzyskam od Ciebie odpowiedź na nurtujące mnie pytanie. Chciałbym dowiedzieć się, czy pracodawca weryfikuje doświadczenie i umiejętności kandydata, który chciałby rozpocząć pracę w charakterze opiekuna osoby starszej na terenie Niemiec? Liczę, że napiszesz coś na ten temat.

Aldona

A ja mam taką firmę że za dzień mam 80 euro to jest zarobek a polka jedzie za 900eu na miesiąc a że polki to nic nie warte są to im dobrze . Polki za granicą to ostatnie dno najgorsze barachło

Irena
@Aldona

Bardzo nieładnie wyrazasz się o swoich współobywatelkach. Jezdzę do Niemiec od kilku lat,obecna firma jest moją drugą. Pierwsza oszukała mnie (byłam z nimi tylko raz,obecna ,pieniądze zawsze na czas,umowa,karta A1,wszystko ok). Ja zawsze pracuję na 100%,lubie moich podopiecznych i ich rodziny. Utrzymuję z rodzinami b.dobre kontakty. Mówią mi i piszą ,ze jestem die beste,dlatego sadzę otrzymuje dobre oferty i dobrą płacę. Wazny jest rowniez poziom znajomości języka i doświadczenie. Myślę,ze jak powaznie i uczciwie traktuje się wykonywaną pracę to niedługo trzeba czekać na efekty. Doceni cię i polska firma i niemiecki pośrednik. A Ty Aldono ciesz się z zarobków ale nigdy nie ponizaj nikogo a zwłaszcza wdpółobywateli.

klaraz
@Aldona

Właśnie jestem w trakcie szukania pracy czy mogłabyś mi podowiedzieć przez jaką firmę załatwiałaś pracę bardzo cię proszę podaję ci również mój nr. tel 795102049 będę twoją dłużniczką mam na imię Klara

ewunia 1212
@Aldona

Firme,prywatna dzialalnosc pewno!!!! Na ulicy ?

A co to za firma

Ula
@Irena

Brawo (usunięte przez administratora),kocham takie kobiety , (usunięte przez administratora)nie jest naszą powiernicą , znam takie wspaniałe opiekunki , i widzę, jak sprawują swoją pracę, miejscem spotkań jest market , a obiad babcia spożywa o 22 , i cały dzień przebywa sama , brak opiekunki , ale STELLE , ma prywat , bez komentarza ......

MarcusS

Ja z nimi współpracuje od jakiegoś czasu, zaraz znów wyjeżdżam na umowe niemiecką i szczerze chwale sobie. Dobre pieniadze i wzorowy kontakt z koordynatorem, wszystko gra ta jak powinno.

Mira
@Aldona

Dobrze wiedzieć kim jesteś, strach Ciebie dopuszczać do opieki ,bo możesz wyrządzić nieodwracalną krzywdę ,może zajęłabyś się lepiej wypasem bydła ?

Szybki

Tym jesteś niemieckie brahło

@Aldona

Witam .To prawda ,ale same sobie winne ,ze tak sa traktowane .Alkohol ,sprzedaz ciala swojego . Jak starszy Niemiec powiedzial ze jego opiekunka co noc meble przestawia z roznymi facetami.

@Aldona

Żeby pani czasem nie straciła tej swojej pracy, życie to tylko życie lubi płatać figle

Kika
@Aldona

A Ty uważasz się za kogoś lepszego?

Tessa123
@Aldona

Ty wiesz, co Ty mówisz.. O sobie mówisz gratulacje Kobieto...

ANNA
@Aldona

witam Cie (usunięte przez administratora). moglabys podac namiary na firme ,ktora dobrze traktuje opiekunke i pod wzgledem mentanym i finansowym? zalezy mi bardzo,dziekuje.

Zainteresowana

Kaska

Pani Ireno podpisuje sie Mądrze napisane Pizdrawiam Panią serdecznie

Alter Bogdan
@MarcusS

Co rozumiesz przez " Umowa Niemiecka'. Słyszałem wiele definicji. Napisz od jakiej wartości odprowadzają składki i podatek. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Polak
@Aldona

Jak można tak poniżać ludzi przez pryzmat pieniędzy. Wstyd, przez taką postawę wobec siebie mamy w naszym kraju jak mamy. Tylko patrzą aby drugiemu nogę podstawić.

Jola
@Aldona

Ty na pewno ,nie jesteś chora ? hast du nicht alle tasse in schrank ?

@Irena

Bo to własnie jest ,to Barachło dlatego takich słów używa.

Bożenka Nowy wpis
@Aldona

A Ty to jakiej narodowości jesteś,bo coś mi się wydaje, że też jesteś Polką. A sorry Ty to ta bardziej wartościowa Polka lepszego sortu.A w czym Ty jesteś lepsza, więcej gówna wynosisz czy więcej dla swojego Pana lub Pani do (usunięte przez administratora) bez mydełka włazisz ha ha ha. Buziaczki pozdrawiam gorąco zakładaj czapeczkę bo lekki mrozik jest, może na główkę zaszkodzić prawda ?

B.

masakra jakas te stawki to kpina.

ninka
@B.

dlaczego kpina? ja mam w tej firmie teraz 1250 na rękę, to kwestia chyba doświadczenia i poziomu języka. ja nie narzekam. czemu kpina, ile tobie zaproponowali??????

Polka
@ninka

A ile dają za opiekę przy małżeństwie? Ja mam w mojej agencji 1,550 euro na rękę babcia jest po udarze a mąż jest ok.oboje w wieku 92 lata są muzykami..

@ninka

mam za jedną osobę 1650 ,wiec to faktycznie kpina.

Alina

czy to jest prawda? z e za dwie osoby płacicie 950 eur? czy to może za jedną osobe tyle.

Stella

Jak się współpracuje z firmą ? Podpowiedzcie jak organizują warunki pobytu za granicą? Czy pracy mają dużo?

Sylwia

@Leszek jeśli poszukujesz ofert pracy, to najłatwiej będzie coś wybrać z dostępnych ofert pod tym adresem https://www.gowork.pl/praca/engeldaheim;pr @Zuza mogłabyś napisać coś więcej? Jesteś zadowolona z pensji, jak prezentuje się atmosfera wewnątrz firmy? Czy pracownik może liczyć na jakieś dodatki pozapłacowe? Takie szczere wpisy są bardzo cenne dla osób poszukujących tutaj pracy.

Leszek

Podpowiedzcie jak można dostać się do firmy?

piotrkosno1970@interia.pl

pracowalem z podobnymi ludzmi mam doswiadczenie mam 48 lat przez 5- lat wykonywalem podobna prace ważne jest to czy dana osoba m,nie aprobuje uważam że trzeba pomagac takim osobom a wszystko wyjdzie w jaką opieke będzie miała taka osoba nie mam preferrencji lekarskich ale potrawie udzielic pierwszej pomocy a w ostatniej pracy we Włoszech muśiałem robic zaszczyku typu insulina miał 98 lat jak zmarł jestem prostym człowiekiem ale drugiemu nie dam zrobić krzywdy uważam ze przez dwa tygodnie nie bede panstwu odpowiadał to się porzegnamy .wsprawia mi przyjemnosc niesienie pomocy komus i widzieć rezultat znam jezyk włoski i angielski CHCĘ SIĘ WREŚCIE BYĆ POTRZEBNY KOMUŚ- MOGE POMUC dziękuje mój telm 48 7818794098

Zuza

Praca nie należy do lekkich ale jak lubicie to co robicie to jest dobrze!!!

Sylwia

@MArcusS, który już raz wyjeżdżasz do pracy z Engeldaheim? Jak na miejscu wygląda kontakt z firmą, czy można liczyć na ich wsparcie w trakcie wyjątkowych sytuacji? Jak długo zazwyczaj trwa kontrakt? Czy koordynator na miejscu jest Polakiem lub osobą mówiącą płynnie w języku polskim? @dodota, proszę nie obrażać innych użytkowników forum, taki post jest niezgodny z regulaminem i może zostać usunięty.

MArcusS
@Sylwia

Drugi raz z nimi wyjechalem, ja mam bardzo dobry niemiecki, wiec mi obojetnie jest, czy koordynator rozmawia po polsku czy niemiecku,,,, mam niemieckiego koordynatora, ale z tego co się orientuje, takiego, który w j. polskim się porozumiewa tez maja :) Kontakt jest okej, zaraz po przyjezdzie dzwonił, tydzien po i pod koniec zlecenia, ja jeżeli mam jakies pytania dzwonie sam... mi to odpowiada bo nie czuje sie kontrolowany ciagle. Zlecenie mam zazwyczaj na 6-8 tygodni. Wyjatkowych sytuacji zadnych nie mialem, wiec ciezko mi powiedziec, ale nie widzialem zeby ktokolwiek narzekal na wspolprace z nimi. Pozdrawiam

Basia E. Makowska

Współpracuję z firmą od jakiś dwóch lat. I to chyba tak ma każda opiekunka, że jak już zacznie pracować, to już zostaje na lata.

bieganski1240@gmail.com
@Basia E. Makowska

Ja nie rozumiem wielu rzeczy, jakiś rok temu szukałam zlecenia Engeldaheim przyjął moje dokumenty z dałam egzamin z języka I miał ktoś do mnie zadzwonić nikt się nie odezwał, pracuję ponad 5 lat znam dobrze język, nie palę, świetnie gotuję, mam wiele referencji I podziękowań od rodzin, do tej pory nie rozumiem co było przeszkodą w zatrudnieniu mnie. .teraz wróciłam z pół rocznego pobytu u podopiecznej, byłam z nią pół roku, wnuk zadecydował, że odda ją do domu starców bał się że nowa opiekunka ucieknie od niej, fakt, była trudna, ale wszystko można znieść. .

@bieganski1240@gmail.com

No bez przesady że wszystko można znieść.Nie można z siebie robić downa uslugiwaczki 24godz na dobę za marne 1200 eu

Sylwia

@Mira Proszę nie atakować innych użytkowników forum. Jest to niezgodne z regulaminem i tego typu wpisy kwalifikują się do usunięcia. Na forum wymieniamy się opinią na temat warunków pracy w firmie Engeldaheim. Nie jest odpowiednie miejsce na opisywanie prywatnych spraw pracowników. Jakie jest Twoje zdanie o tej firmie, czy dobrze Ci się w niej pracuje? Jak oceniasz swój kontakt z przełożonym?

Tamara

Czy ktoś ma jakąś wiedzę o tej firmie? Ktoś z nimi pracował?

MArcusS
@Tamara

Moja powyższa odpowiedz miala byc do pani Tamary

Basiab.62

Jakieś dwa tygodnie temu wróciłam ze zlecenia i byłam w okolicach Stuttgartu, w miejscowości Nagold - piękne okolice, dobra rodzina, która mnie gościła. Mam same dobre wspomnienia z pracą, bo praca nie była cięzka, babci chodziła sama i nie było z nia problemow. Firma zaproponowala mi dobre warunki placowe, dojazd do domu i z powrotem za darmo i do tego dostalam premie za polecenie kolezanki na to miejsce. Teraz wymieniamy się co 2 miesiace. Ja jade na swięta do Niemiec. Pozdrawiam i polecam ich.

@Basiab.62

To pachnie na Werbung firmy-takie mam wrazenie

Mariusz

Hahahaha ale downy za 930 euro kto co wystawia takie ogłoszenia i szuka ludzi niemohe hahaha zero zero zero ktoś musi być na prawdę ułomny żeby iść na to

Polka
@Mariusz

Ja jestem z dania, że dobre agencje się nie ogłaszają. .dobrze płacą i kobiety się trzymają takiej agencji bo praca wszędzie jest taka sama ja za byle pensję już nie pracuję

Daro

Ja z nimi tez wspolpracuję i uwazam, że naprawde porzadni ludzie ma pracuja, co nie jestem w stanie powiedziec o wszystkich pracownikach innych firm, a troche juz Niemiec zjezdzilem z róznymi firmami i bez. Do nich sie przekonalem, bo dostalem informacje od rodziny niemieckiej, że to dobry pośrednik w Niemczech. Teraz z nimi wspolpracuje i sobie chwale, bo zarobie dobrze,, a ja zawsze chcialem miec warunki niemieckie, a oni mi dają. Do tego regularne bonusy. Juz nie musimy sie stresowac z rodziną, że przyjdzie kontrol, jak pracowaliśmy bez umowy i bez pośredników.

Halina

Ja jestem zadowolona ze współpracy.

basino

P.Tomasz proszę nie pisać takich bajek.Niemcy są też nie uczciwi,sama tego doświadczyłam.Miałam umowę,ubezpieczenie a pensja ????000. Sprawą jest w sądzie. Nie wiem jak to się dotyczy tej firmy. Proszę o wypowiedź opiekunów którzy pracują w tej firmie.

mari
@basino

Agencje ,ktore jak opętane zaśmiecają całe strony wraz z jeszcze dwoma na stronie Jobbler nie maja u mnie powazania .Jak tylko zobaczę ,ze zasmiecone to pomimo,ze szukam pracy zaraz znikam z takiej strony.Jest to dla mnie niepowazne!!!!Po co tak robicie?

Zostaw merytoryczną opinię o Engeldaheim - Stuttgart

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Engeldaheim?

Kandydaci do pracy w Engeldaheim napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Engeldaheim