raca w Holandii (Minimum 6 miesięcy)

Dogadasz się po angielsku ?
Masz problem ze znalezieniem odpowiedniej pracy za granicą?
Dotychczasowe oferty nie spełniają Twoich oczekiwań ?

G-HR Group to firma, która wyszukuje i oferuje najlepsze oferty pracy za granicą. Tylko takie, które spełnią oczekiwania kandydata i nie pozwolą wdepnąć w nieoczekiwaną „minę”.
Wyszukujemy na rynku oraz oferujemy tylko sprawdzone przez nas i godne polecenia oferty. Oferty pochodzą zarówno od Agencji Pracy Tymczasowych jak i bezpośrednio od firm, które z nami współpracują.
Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi kandydatami aby zapewnić maksymalną opiekę i kompleksowe wsparcie podczas pobytu za granicą.
Jest to nasza gwarancja dla Ciebie w razie nieoczekiwanych „turbulencji”.

SKORZYSTAJ Z OFERTY PIERWSZEGO TAKIEGO BOUTIQUE HR I ZOBACZ RÓŻNICĘ ! :)

Już przed wyjazdem będziesz znał wszystkie szczegóły dotyczące stawki tygodniowej netto, kosztów zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu.
 Wyślij do nas swoje CV, a w przeciągu 2 tygodni zrobimy wszystko aby znaleźć satysfakcjonującą dla Ciebie ofertę pracy!

Praca w Holandii (Minimum 6 miesięcy)
Holandia

Obowiązki:

Prace magazynowe  / prace produkcyjne

Wymagania:

* niekaralność
* komunikatywna znajomość języka angielskiego
* odpowiedzialność
* gotowość do wyjazdu w najbliższym czasie
* chęć zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
* prawo jazdy kat. B (będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy:

* pełne wsparcie na czas trwania umowy (jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi kandydatami)
* umowa na holenderskich warunkach oraz wszystkie dodatki i świadczenia
* atrakcyjne wynagrodzenie
* możliwość pracy w weekendy
* zakwaterowanie i transport do pracy
* wolimy łączyć, niż dzielić – możliwość wyjazdu w parach!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Świeżak

A jak wygląda sprawa z przyjazdami do Polski? Tzn co ile i na jaki czas można zjechać do kraju? Nie chcę wyjechać na pół roku i ani razu nie przyjechać w tym czasie do domu.

kacha

G-HR Wrocław. Bardzo fajne konkretne chłopaki , intresują się a w razie potrzeby pomogą pozdrawiam gorko i polecam. kacha :* :-)

KRYTYK

Dziwi mnie to , że agencja od dłuższego czasu publikuje ogłoszenia o pracę w Holandii, na różnych portalach. Wysyłam CV i mimo, że spełniam kryteria to nikt nie raczy się do mnie odezwać. Więc mam pytanie do agencji, czy Wy naprawdę szukacie pracowników czy tylko kolekcjonujecie CV???