• GoWork.pl
  • Praca
  • Zeist
  • Praca w Holandii dla blacharza autobusowego. Pokój jednoosobowy. Holenderska umowa o pracę

Praca w Holandii dla blacharza autobusowego. Pokój jednoosobowy. Holenderska umowa o pracę

Zeist
Oferta opublikowana03.04.2024
Oferta wygasa03.06.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Obecnie dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Blacharz autobusowy

Lokalizacja: Holandia, Zeist

Miejsce pracy: Zeist (Holandia)
Numer referencyjny: jobs.pl
Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:

Praca w Holandii dla blacharza autobusowego. Holenderska umowa o pracę. Zapewnione zakwaterowanie. Stawka uzależniona od doświadczenia. Stała oferta współpracy.

Zadania:

  • Demontaż elementów karoserii autobusów uszkodzonych po wypadku/stłuczce
  • Demontaż i montaż oświetlenia
  • Naprawa nadwozia (szpachlowanie, klepanie itp.)
  • Montaż naprawionych elementów nadwozia
  • Przygotowanie zamontowanych elementów nadwozia do malowania/lakierowania
  • Malowanie / lakierowanie powierzchni

Wymagania:

  • doświadczenie jako blacharz samochodowy/autobusowy /monter napraw karoserii
  • umiejętność używania elektronarzędzi i narzędzi do obróbki metalu
  • komunikujesz się w języku angielskim lub holenderskim
  • gotowość do pracy przez długi okres czasu
  • gotowość do nauki i rozwoju
  • ważne prawo jazdy i własny środek transportu

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie  €1840 - €2820 netto miesięcznie przy 40 godzinach
  • Wynagrodzenie €425 - €650 tygodniowo po odliczeniu zakwaterowania, ubezpieczenia i podatków
  • Wynagrodzenie od €15,00 brutto za godzinę + 5,12% dodatku ADV do każdej godziny
  • Stała praca, 40 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • Holenderska umowa o pracę, dostępna również w języku polskim i angielskim
  • 20 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu
  • Komfortowy pokój jednoosobowy z szybkim Internetem w domu rodzinnym
  • Zwrot kosztów podróży
  • Rekompensata kosztów podróży z zagranicy w formie regulacji podatkowej
  • Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne, jakie możesz uzyskać
  • Wypłata wynagrodzenia co tydzień
  • Możliwość stałego zatrudnienia
  • Możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe i językowe

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 572 363 613

img-1.webp
img-2.webp
img-3.webp
img-4.webp
img-5.webp
img-6.webp
img-7.webp
img-8.webp
img-9.webp
img-10.webp
img-11.webp
img-12.webp
logo-2.webp
logo-3.webp
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1