Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

PRACA STAŁA NA UMOWĘ O PRACĘ, UBEZPIECZENIE, PŁATNE URLOPY

Dodano: 11.05.2022
Umowa o pracę
Pełny etat
10000 - 17000 zł / miesiąc

Bez znajomości języka niemieckiego!!!

Firma budowlana bezpośredni wykonawca zatrudni na naszych budowach na terenie Niemiec murarzy

Bytom

Obowiązki

  • wykonywanie murów nośnych

  • wykonywanie ścianek działowych

  • wykonywanie fundamentów, murów zbrojonych, nadproży, stropów, stropów gęsto żebrowych i sklepień łukowych

  • wykonywanie pomocniczych robót murarskich (przygotowanie zapraw, transport materiałów na stanowisko robocze itp.)

Wymagania

  •  doświadczenie na ww. stanowisku;
  • znajomość branży;
  • odpowiedzialność;
  • chęć do pracy;
  • dyspozycyjność;

Oferujemy

·       stabilną, legalną, długoterminową pracę w oparciu o umowę o pracę;
·       atrakcyjne wynagrodzenie;
·       bezpłatne zakwaterowanie i dojazd;
·       płatne urlopy z Soka-Bau;
·       dostęp do niezbędnych narzędzi;
·       możliwość korzystania z samochodów firmowych.

Dodatkowo płatne nadgodziny!!! Zjazdy co 4-5 tygodni!!!

Klauzula informacyjna więcej
Bytom
Solgarden Construction Sp. z o.o.