Praca przy rozbiorze mięsa wieprzowego dla osób z doświadczeniem.

Pforzheim
Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Wstęp

  • Czy lubisz wykonywać pracę z mięsem, nie masz problemu z pracą w systemie zmianowym i lubisz pracować w zespole? W takim razie daj nam szansę, abyśmy mogli Cię poznać i zostac częścią naszego zespołu.

Obowiązki

  • rozbiór mięsa wieprzowego
  • dbałość o miejsce pracy, powierzony sprzęt i o porządek
  • pozytywne nastawienie

Wymagania

  • Wymagania:
  • ze względu na odległość mieszkania (ok 5 km)samochódmile widziany
  • pracanożem
  • doświadczenie w ww. pracach
  • punktualność
  • gotowość podjęcia pracy w dłuższym okresie
  • kreatywność
  • sumienność
  • umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność

Oferujemy

  • Niemiecka umowa o pracę
  • 6 dniowy tydzień pracy
  • Zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy (nie w agencji zatrudnienia)
  • Umowa o pracę zgodna z niemieckim kodeksem pracy
  • Niemieckieświadczenia socjalne
  • Pracodawca zapewnia ubranie robocze i narzedzia potrzebne do pracy