Praca przy kwiatach bandowych

Boskoop
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Agencja pośrednictwa pracy Liderjob poszukuje ambitnych osób do pracy przy kwiatach w charakterze pracowników bandowych. Jeśli jesteś gotowy na wyzwanie i chcesz zdobyć doświadczenie w branży florystycznej, ta oferta może być dla Ciebie!

Obowiązki

  • Wykonywanie różnorodnych zadań przy produkcji i pakowaniu kwiatów, takich jak przycinanie łodyg, wiązanie bukietów, sortowanie kwiatów, itp.
  • Przygotowywanie zamówień zgodnie z wytycznymi
  • Praca zgodnie z ustalonymi standardami jakościowymi i terminowymi
  • Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy
  • Współpraca z innymi członkami zespołu

Wymagania

  • Chęć do pracy i motywacja do nauki w branży florystycznej
  • Sprawność manualna i umiejętność pracy w tempie
  • Wytrzymałość fizyczna, ponieważ praca może wymagać długotrwałego stania i podnoszenia cięższych przedmiotów
  • Komunikatywność i gotowość do pracy w zespole
  • Nie wymagane doświadczenie zawodowe - zapewniamy szkolenie

Oferujemy

  • Stawkę 13,27 euro brutto na godzinę
  • Zakwaterowanie w komfortowych warunkach
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Transport do miejsca pracy

Dodatkowe informacje

  • Jeśli jesteś zainteresowany/a tą ofertą pracy, prosimy o przesłanie swojego CV na adres Aplikuj.
  • Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.
  • Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu i rozwijania swojej kariery w branży kwiatowej!
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1