Opiekun osoby starszej na terenie Niemiec.

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
Kurs Języka niemieckiego

Kurs wyjazdowy
3 tygodnie

Bezrobotni
za darmo!

Gwarancja pracy

Telefon: 22 622 13 09; 882  128 823

Praca opiekuna osób starszych – GoWork
NIEM_948A

Nasz podopieczny:

Aktualnie poszukujemy opiekunki dla pani Marii. Seniorka jest po zawale oraz ma problemy sercowo naczyniowe. Pani Maria jest w stanie sama się poruszać oraz stać, na zewnątrz porusza się przy pomocy chodzika lub wózka inwalidzkiego. Podopieczna choruje na cukrzycę.

Obowiązki:

Głównym obowiązkiem opiekunki będzie spędzanie wspólnie czasu z podopieczną oraz pomoc przy prostych codziennych czynnościach. Dodatkowo opiekunka będzie odpowiedzialna za prowadzenie domu: gotowanie, pranie, sprzątanie.

Wymagania:

Kandydatka na opiekunkę musi spełniać następujące wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy kat. B, doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi(mile widziane referencje).

Oferujemy:

•          legalne zatrudnienie z polskim pracodawcą

•          ubezpieczenie

•          opłacony przejazd do i z Niemiec

•          wyżywienie i zakwaterowanie w miejscu pracy

•          wysokie stawki - 1200 euro netto miesięcznie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7178 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."
Ania

Właśnie wróciłam z Niemiec. Pracowałam jako opiekunka osób starszych. Jestem zadowolona ze współpracy Polecam wszystkim.

Piotr

Mam dobre wspomnienia ze współpracy z firmą. Zawsze może wydarzyć się coś nieprzewidzianego ale tak po prostu bywa!!

Patryk

Niestety mimo ogromnych chęci, strasznie zwiodłem się na tej firmie. Kurs graficzny zaplanowany na koniec września do dnia dzisiejszego się nie odbył, przekładany z powodu braku chętnych (co w chwili obecnej wcale mnie nie dziwi). Nikt nie raczył oczywiście poinformować mnie o tym, że kurs zostaje przełożony, sam musiałem pisać i dopytywać czy się odbędzie. Oczywiście do dnia dzisiejszego nie ma żadnej reakcji ze strony firmy. Mam nadzieję, że odzyskam kwotę wpłaconą jako zaliczkę. NIE POLECAM!! Niestety strata czasu i nerwów.