Miejsce delegacji: Heiligenhafen

Opieki poszukuje Pani Hildegard ma 89lat, porusza się za pomocą chodzika. Potrzebuje pomocy przy wstawaniu, jest osobą drobną więc nie powinno to sprawiać problemu(160cm wzrostu, 84kg wagi)

Ma zaburzenie rytmu serca, nadciśnienie tętnicze oraz lekką depresję.

Praca opiekuna osób starszych

Heiligenhafen

Obowiązki:

To przygotowanie posiłków podopiecznej oraz pomoc przy jedzeniu.

Wymagania:

Opiekun musi być osobą z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Oferujemy:

Pracę w stabilnej firmie, odprowadzane składki emerytalno-rentowe oraz ubezpieczanie.

Dobre stawki: do 1200 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na. numer: 882128820 o treści: 4223 podając również swoje imię, nazwisko ideklarowany poziom znajomości języka niemieckiego. ODDZWONIMY

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Engeldaheim