Praca operator wózka widłowego. Praca od zaraz.

Lipsk
Oferta opublikowana17.04.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Praca w Lipsku operator wózka widłowego. Operator wózka widłowego czołowego (8To) z długimi widłami do załadunku i rozładunku ciężarówek oraz transportu wewnętrznego. Lub wózek wysokiego składowania (kabina na ziemi) do przechowywania na wysokim regale (do 10 m) i transportu wewnętrznego lub kompletacji zamówień. Praca logistyka akumulatorów dla wszystkich zakładów BMW. Akumulatory są przeznaczone do modeli elektrycznych BMW.

Obowiązki

  • praca na 2 zmiany
  • obsługa wózków na magazynie BMW

Wymagania

  • prawo jazdy
  • język niemiecki A2
  • własne samochód

Oferujemy

  • wynagrodzenie 13,50 € brutto – 1 550,00 € netto
  • darmowe zakwaterowanie, pokój 2 osobowy