Praca na wyspach Morza Północnego sprzątanie

Langeoog
Umowa o pracę58-59 złbrutto / godz.
Oferta opublikowana03.04.2024
Oferta wygasa06.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Wstęp

  • Nasza firma specjalizuje się w sprzątaniu apartamentów, hoteli oraz innych obiektów na wyspach Morza Północnego w Niemczech. Oferta skierowana jest dla Pań, Panów oraz Par. Jeżeli spełniasz poniższe wymagania - wyślij aktualne CV ze zdjęciem. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Zakres obowiązków

  • kompleksowe przygotowanie apartamentów/mieszkań na przyjęcie gości (m.in. zmiana pościeli oraz ręczników, mycie armatury, odkurzanie i mycie podłóg, uzupełnianie broszur/środków higieny);
  • sprzątanie innych obiektów użytku publicznego (sklepy, restauracje, toalety, dworce) zgodnie z firmowymi standardami.
  • miejsce pracy: wyspa Langeoog/Spiekeroog/Norderney

Wymagania

  • umiejętność jazdy na rowerze;
  • dokładność, samodzielność;
  • dobra organizacja pracy;
  • sprawność fizyczna.

Oferujemy

  • umowa o pracę z niemiecką firmą (bez pośredników) na nieprzerwany okres 6-ciu miesięcy z możliwością przedłużenia;
  • stawka godzinowa 13,50 EUR brutto, terminowe wynagrodzenie;
  • niedziele oraz święta płatne dodatkowo 75% więcej;
  • zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych (potrącane z wypłaty 220 EUR/msc).
  • kontakt przez formularz gowork.pl