Praca na wózkach widłowych

Hillegom
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa22.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Wstęp

  • +48 604 521 233 , +48 728 321 387 , https://www.ruigrokpraca.pl/
Numer referencyjny:16404

Obowiązki

  • Praca w hurtowni
  • Obsługa wózka widłowego bocznego wysokiego składowania

Wymagania

  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Doświadczenie w pracy na wózkach widłowych bocznego składowania
  • Doświadczenie w pracy na wózkach widłowych
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Legalne zatrudnienie
  • Gwarancja min. 38,5 h / tydzień
  • Opiekę polskich koordynatorów
  • Cotygodniowa wypłata na konto
  • Kredytowany przejazd Polska – Holandia
  • Zakwaterowanie
  • Darmowy transport z lokacji do pracy
  • Możliwość długoterminowej współpracy

Dodatkowe informacje

  • Stawka podstawowa wynosi 13,08 €, do której doliczamy:
  • dodatek wakacyjny w wysokości 1,21€ (płacone co tydzień)
  • bovenwettelijke dagen 0,28€
  • godziny urlopowe w wysokości 1,13€ (płacone po zjeździe do Polski)
  • łączna stawka z dodatkami to 15,70 €