Praca na sprzątaniu / Housekeeping oferta także dla par! Różne lokalizacje

Rostock
Umowa o pracę2 100-2 500 €brutto / mies.
Oferta opublikowana28.04.2024
Oferta wygasa03.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Obowiązki

  • Sprzątanie przydzielonych obiektów
  • całoroczne sprzątanie klinik (apartamenty, sale medyczne; sale rehabilitacyjne, basen)
  • sezonowe sprzątanie apartamentów wakacyjnych

Wymagania

  • doświadczenia w sprzątaniu
  • znajomości języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację w pracy (przynajmniej jedna osoba z pary)
  • własnego samochodu na dojazdy do pracy + prawa jazdy (przynajmniej jedna osoba z pary)
  • gotowości do pracy
  • odpowiedzialności na stanowisku i za powierzone mienie

Oferujemy

  • 12,00-13,20 euro brutto/h + diety
  • 1900 euro netto miesięcznie za 168 h (etat)
  • min. 160h pracy + nadgodziny zgodnie z zapotrzebowaniem pracodawcy
  • zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1