Praca na sortowni metalu-operator palnika gazowego i wózka widłowego- za granicą

Suwałki
Kontrakt B2B100 złnetto / godz.
Umowa o pracę100 złbrutto / godz.
Oferta opublikowana25.03.2024
Oferta wygasa19.05.2024
Tryb pracystacjonarna, hybrydowa, mobilna, zdalna
Rodzaj umowyumowa o pracę, kontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • PRACA W DANII -- Praca na sortowni metalu. Nasz kontrahent poszukuje pracownika długoterminowego, który ma uprawnienia na wózki widłowe oraz umiejętność posługiwania się palnikiem do cięcia metalu. Praca polega na przygotowaniu materiałów, sortowaniu różnego rodzaju metali i ich części używająć między innymi palnika do cięcia. Kontrahent jest otwarty na propozycje sytemu rotacyjnego. Sporo godzin do wypracowania . PRACA W DANII

Obowiązki

  • sortowanie manualne metali
  • sortowanie jakościowe
  • przerzucanie metali i złomu przy pomocy wózka widłowego
  • rozcinanie części przy pomocy palnika

Wymagania

  • Umiejętność obsługi palnika gazowego
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Język angielski lub duński w stopniu komunikatywnym dobrym.
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o duńską umowę o pracę lub polską umowę na samozatrudnienie
  • Długą i stałą współprace
  • 50-60h tygodniowo
  • Pomoc w formalnościach w języku angielskim i polskim
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1