Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca na produkcji przy montażu kominków

ikona Dodano: przedwczoraj
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona Praca stacjonarna
ikona 2200 - 2300 € / miesiąc

Praca na produkcji przy montażu kominków, podstawowy niemiecki i auto, Rathenow wschodnie Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/home.html, poszukuje na zlecenie niemieckiego pracodawcy do miasta Rathenow: Pracowników / monterów produkcyjnych. Mogą kandydować Mężczyźni uzdolnieni technicznie, z podstawowym niemieckim i autem.

Berlin

Obowiązki

  • Miejsce pracy: miasto 14712 Rathenow, 80 km od Berlina, Brandenburgia wschodnie Niemcy
  • Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
  • Praca jest na stałe u niemieckiej agencji pracy tymczasowej (Zeitarbeit) z miasta Osnabrück, zachodnie Niemcy
  • Praca jest u producenta wysokiej jakości kominków domowych z siedzibą w mieście Rathenow
  • Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty, miesięcznie ok. 175 (40 godz./ tydzień). Na życzenie więcej godzin.
  • Główne obowiązki:
  • Montaż pieców i wkładów kominkowych

Wymagania

  • Zawód ukierunkowany jako: ślusarz, monter, mechanik lub pokrewny zalecany
  • Konieczne aktualne doświadczenie zawodowe na produkcji, przy montażu podzespołów lub na podobnym stanowisku
  • Konieczna przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego (min. A1 / A2).
  • Wymagane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód do dojazdów z mieszkania do pracy
  • Dobra kondycja fizyczna, przyzwyczajenie do sprawnego tempa pracy
  • Dokładność, sumienność, punktualność, umiejętność pracy w grupie

Oferujemy

  • Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
  • + 24 dni płatnego urlopu
  • + 25% do stawki godz. za nadgodziny oraz na nockę
  • Stawka brutto od 11 euro / godz.
  • Dieta netto 5 euro / godz. (od 840 do 925 euro netto miesięcznie)
  • Zarobek miesięczny netto ok. 2200 bis 2300 euro + nadgodziny
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale opłacane przez pracownika od 400 do 500 euro / mies.

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na e-mail: Aplikuj lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Klauzula informacyjna więcej
ikonaBerlin
PolFach