Praca na magazynie z art. spożywczymi

Chrzanów
Oferta opublikowana04.04.2024
Oferta wygasa04.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Wstęp

Agencja zatrudnienia WorkProfi (cert. 17025) dla niemieckiego klienta poszukuje pracowników magazynowych z artykułami spożywczymi.

Miejsce pracy: Monachium

Praca dla par, grup, singli

Obowiązki

·        Proste prace na magazynie z artykułami spożywczymi w zależności od stanowiska.
  • ·        kompletowanie zamówień.
  • ·        praca ze skanerem.
  • ·        odbieranie i rozkładanie towaru.
  • ·        przygotowywanie produktów do realizacji zamówień.
  • ·        pakowanie.

Wymagania

  • ·        chęć wyjazdu do pracy na terenie Niemiec/Monachium.
  • ·        nie wymagamy znajomości j. obcego.
  • ·        dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.
  • ·        punktualność i rzetelność w pracy.

Oferujemy

  • ·        umowę o pracę na czas określony : pełny etat.
  • ·        bezpośrednie zatrudnienie z niemieckim pracodawcą.
  • ·        stawka 12 euro/h brutto, dodatek za pracę w porze nocnej 25%,
  • ·        miesięcznie :1540 euro netto ( na rękę )
  • ·        BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE w pełni wyposażone  z dostępem do Internetu finansowane przez pracodawcę.
  • ·        szkolenie zakładowe oraz stała opieka na miejscu w języku polskim.
  • ·        zwrot kosztów dojazdu do pracy 43,50 euro miesięcznie.
  • ·        gwarancja godzin pracy: 40/tygodniowo !
  • ·        praca w systemie zmianowym  (zmiana ranna, popołudniowa, nocna) - zgodnie z grafikiem.
  • ·        opieka koordynatora w j. polskim.
  • ·        zameldowanie na terenie Niemiec.

Dodatkowe informacje

Więcej informacji: +48 74 300 00 15 / 796 662 292/ +48 570 935 868/ +48 530 009 940/ +48 530 088 891

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres info@workprofi.eu w temacie wpisując Pracownik magazynowy Niemcy