Praca na magazynie dla panów blisko granicy

Berlin
Oferta opublikowana13.04.2024
Oferta wygasa09.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Obowiązki

Kompletacja zamówień na magazynie spożyczwczym.

Dział: Asortyment suchy

System komisji : słuchawki - trzeba znać liczby w języku niemieckim!

Pracownik porusza się po hali wózkiem elektrycznym, który posiada z tyłu widły (podnoszące się na ok. 50cm), pobiera na widły europaletę i układa(kompletuje) na nią całe zamówienie.

Po skończonym każdym zamówieniu, należy wydrukować etykietę, którą przykleja się na paletę z towarem.

System pracy:

Poniedziałek: 6:00 - 14:30 / 14:30 - 23:00

Wtorek - piątek 6:00 - 14:00 / 14:00 - 22:00

Stawka 13,20 euro brutto + bonusy oraz dodatki

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego - liczebniki;
  • posiadanie prawa jazdy kat.b
  • mile widziane posiadanie samochodu
  • dyspozycyjność

Oferujemy

Zakwaterowanie:

Mieszkania są 4- osobowe, pokoje maksymalnie dwu-osobowe.

Koszt OSOBY w pokoju dwuosobowym to 293e za miesiąc. Pokój wyposażony jest w łóżko, szafę, stolik nocny, kuchnia umeblowana + AGD , pralka. Kwota za mieszkanie pobierana jest automatycznie przy wypłacie. Nie pobieramy kaucji.

Zapewniamy:

Niemiecką umowę o pracę na pełen etat.

Ubezpieczenie zdrowotne(AOK lub DAK),

Pakiet socjalny,

Wypłaty miesięcznie do 20 dnia miesiąca, przelewane na konto walutowe albo niemieckie. Możliwość pobrania zaliczki po przepracowanym tygodniu.

Urlop w wysokości 24dni (płatny),

Premie świąteczne, dodatki wakacyjne,

Opieka polskojęzycznego koordynatora.