Opinie o Gome. Agencja Pracy. Katarzyna Gostkowska w Czerwieńsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gome. Agencja Pracy. Katarzyna Gostkowska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Gome. Agencja Pracy. Katarzyna Gostkowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gome. Agencja Pracy. Katarzyna Gostkowska w Czerwieńsk

Jak najdalej od Gome

Nie traćcie czasu. Od 2 tygodni zapewniany byłem pracą ,,od zaraz'' w zamian ciągle zwodzenie, miły głosik w słuchawce i tyle z plusów firmy.

HR Expert
@Gome. Agencja Pracy. Katarzyna Gostkowska

Branza jest mala i bardzo hermetyczna a wiesc szybko sie niesie. W tym zawodzie zrobi sie sto rzeczy dobrze i nie zostanie to tak swobodnie zauwazone jak jeden maly blad a co dopiero kilka. Niemniej zycze powodzenia i dobrego doboru ''przyjaciol''

Jak najdalej od Gome

Xxx
@Jak najdalej od Gome

A co miałeś tutaj robić? Miałeś tu umowę czy próbowałeś aplikować? Kto w ogóle zapewniał Cię o tej pracy?

HR Expert
@Jak najdalej od Gome

Tak to niestety jest jak do rekrutacji bierze sie ktos kto nie ma o tym pojecia a kompetencje nadajace sie do sprzedawania gazet w kiosku. Ciekawe czy Pani ktora rekrutuje choc raz byla na hali i ma pojecie lub wyksztalcenie ( szczerze watpie). Mam nieodparte wrazenie, ze Pani probuje budowac firme na czyims ''garbie'' lub skrzetnie ''pozbyla sie'' pomyslodawcy tejze dzialalnosci i zdradza ja ogromna niewiedza :)

@HR Expert

Witam serdecznie. Skąd takie wnioski?

HR Expert Nowy wpis
@Gome. Agencja Pracy. Katarzyna Gostkowska

Niedoszły pracownik Nowy wpis

Witam, chciałem rozpocząć prace z ta agencja, ale niestety byłem zbywany. Projekt miał się rozpocząć wraz z początkiem września, potem było przesunięcie i brak dla nas pracy, bo ktoś inny "aplikował". Pani zaproponowała nam inną prace, a potem powiedziała, że niestety nie da rady, bo właśnie ktoś inny już na tę miejsce się zgłosił i tak w kółko. Nie polecam bo będziecie notorycznie okłamywani, Pani ludzi ma za nic.

Nowy wpis

@Niedoszły pracownik

Wie Pan co, dobrze zna Pan sytuacje, bo rozmawialiśmy kilkakrotnie. Na magazynach sytuacja zmienia się diametralnie, drugą oferta którą Wam zaproponowałam była dostepna na dany moment, natomiast po 2-3 h kiedy się Panowie zastanowliliście już ktoś się zgłosił. Ja nie rezerwuje miejsc gdy nie ma decyzji od kandydata - to chyba oczywiste a miejsca są rezerwowane na podstawie zgłoszenia kandydata do klienta. Proszę zwrócić uwagę , że ja jestem firmą rekrutującą dla niemieckich pracodawców i jeśli sytuacja u klienta się zmienia automatycznie zmienia się zapotrzebowanie. Przykro mi że pomimo tylu rozmów wywnioskował Pan taką opinie na mój temat.

Mira

Teraz są te przyjęcia dla panów na magazynie przemysłowym. Mąż by w sumie był zainteresowany, pokazałam mu to ogłoszenie. Tylko te soboty pracujące mało mu pasują, ktoś powie, ile tak w miesiącu się zdarza takich pracujących? Z doświadczenia najlepiej.

Pracodawca Nowy wpis
@Mira

Jest to nowy projekt, który wystartował w tym miesiącu. Z sobotami bywa naprawdę różnie, ponieważ wszystko zależy od ilości zamówień. Pozdrawiam

Joshi

Nie mam nic do Pani Katarzyny ale niestety zawiodło mnie to, że rekrutowała do agencji która do niczego się nie nadawała, jeden wielki (usunięte przez administratora) za przeproszeniem. Kontakt z Panią katarzyna bez zastrzeżeń ale na przyszłość proszę obeznać się do jakiej firmy wysyła Pani ludzi.

Koles
@Joshi

Zgadzam sie. Tez zostalem (usunięte przez administratora) w ten sposob. Pani Gostkowska zataja informacje a potem zdziwienie ze ktos w ostatniej chwili rezygnuje jak slyszy do jakiej agencji ma jechac podpisac umowe.........

A co to za firma była? Nie bardzo można się zorientować po samych komentarzach. Umowe się podpisuje bezpośrednio z zagranicznym pracodawcą? Co w razie problemów? Można liczyć na pomoc?

Czy po rozmowie w Gome. Agencja Pracy. Katarzyna Gostkowska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Czy w Gome. Agencja Pracy. Katarzyna Gostkowska obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Kierownik Magazynu umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 20 maja na GoWork.pl.

Aneta

Korzystałam z pośrednictwa Pani Katarzyny, przy wyjedzie do pracy z partnerem. Warunki mieszkalne są okay, praca zgodna z przedstawioną ofertą. Kontakt z biurem bardzo dobry, na wszystkie zadane pytania uzyskałam odpowiedzi, także polecam :)

@Aneta

Dziękuję!

Maria

Hej, szukają bardzo doświadczonych osób czy dla tych mniej się znajdzie praca też? I jakieś opcje rozwoju, to mnie też ciekawi. Jakiś czas temu szukali koordynatora projektu, zainteresowała mnie ta oferta.

Pytanko czy ktos aplikowal do pracy w Coesfeld ? Czy moze ktos tam juz jest?

Artur
@Zainteresowany

Planujesz wyjazd? Na jaki termin się nastawiasz?

@Artur

Z tego co sie orientuje to okolo polowy sierpnia. Tez tam sie wybierasz? Mialo byc na juz ale cos przesuneli zapotrzebowanie

@Zainteresowany

A wiadomo z jakiego powodu przesunęli?

@Marta

Nie wiem. A wybierasz sie tam ?

@Zainteresowany

No niestety jak przesunęli to nie bardzo. Ale pisałeś coś o połowie sierpnia. Jak tam u Ciebie w takim razie?

Witam serdecznie poszukuję pracy jak najbliżej koloni jestem hydraulikiem i elektrykiem z zakwaterowaniem

Tuska

Najlepsza agencja pracy ,Panu Kasia bardzo pomocna i miła

Wiktoria
@Tuska

No to super :) A napiszesz, czy pani Kasia sama obsługuje rekrutowanych? Próbuję się dowiedzieć, czy tu się znajdzie praca dla haerowca z doświadczeniem :))

@Wiktoria

Witam, niestety tylko ja obsługuje rekrutowanych kandydatów. Może w połowie roku potrzebowałabym jednej osoby dodatkowo, ale tylko na umowę zlecenie niestety. Pozdrawiam

Patrycja

Dzięki Pani Kasi znalazłam bardzo dobrą pracę. Polecam bardzo!

Dominik

Czy osoby z wykształceniem podstawowym zostaną przyjęte do pracy?

@Dominik

Tak.

Jarosław

Rekrutacja przebiegła szybko i sprawnie! Kontakt z pośrednikiem uważam za dobry, pomimo niektórych problemów na projekcie uważam że Pani Kasia spisuje się dobrze. Mogę polecić te posrednictwo pracy ze czystym sercem.

Aktualność
Znajdź swoją wymarzoną pracę właśnie u nas
Jeśli chcesz zmienić pracę, poszukujesz nowych wyzwań lub Twoja kariera dopiero się zaczyna,
to wspaniale trafiłeś!
Pomożemy Ci znaleźć odpowiednią ofertę.
Jesteśmy dla Ciebie

Rok 2022 to dla nas rok wyzwań!
Poszerzamy zakres naszych usług! Poniżej przedstawiamy pełną listę stanowisk na które rekrutujemy całorocznie:

• Elektryk

• Cieśla szalunkowy

• Malarz/Tapeciarz

• Magazynier / order picker

• Operator wózka widłowego wysoki skład;

• Opieka osób starszych

xx

Nie Polecam odradzam tą agenzje bylem na projekcie jednym w sortowani paczek praca jak praca bez umowy nas wysali do roboty co nawet nam nie zaplacili za te godziny plus mieszkanie to byla jakas totalny chlew za który rzyczyli sobie jeszcze jakies pieniążki …. (usunięte przez administratora) niesamowity pomijajac to ze dostałem pokój przejsciowy co chlopy przechodzili z fajkiem w ustach przez moj przejsciowy pokoj kiepowali gdzie popadnie gdy ranno chcąc sie odswiezyc w toalecie zastal mnie widok pływajcego papierosa w zlewie odradzam wszytkim wspolpracy z ta agecnja

@xx

Witam, dziękujemy za opinię. Niestety nasza firma nie pośredniczy w wysyłaniu kandydatów na sortownie kurierskie już od jakiegoś czasu. Może Pan napisać pod jaką firmą Pan pracował?

Gg

Kontakt z panią kasia super. Ale przydało by się aby agencja sprawdzała firmy i opinie o zakładzie w którym jest pośrednikiem.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Gome. Agencja Pracy. Katarzyna Gostkowska? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Macieja

Sami rezygnują ponieważ Mariusz wielki szef który na każdy kroku cię wyzywa to dodatkowk rucha na siano Za wyrobienie więcej kartonów niż wynosi norma miała być premia i ani premii ani pocałuj mnie w ... Dodatkowo jak firma zbankrutowała to do dziś nie wypłacił wszystkich pieniądzy. Mieksasz w 6 osób i wielki Szef ci mówi czy możesz pić czy nie możesz, co możesz robić w domku no generalnie smiech

Macieja

Firma obcina cię na wszystkim na czym się da zaczynając od tego że obiecuję ci większe pieniądze za wyrobienie większej normy. Sam szef Mariusz jest typowym (usunięte przez administratora)który każdego wyzywa. Fajnie jakby firma wspomniała o tym jak upadła i nie wypłaciła zaległych pieniądzy.

Samsara_sara

Polecam ! Pani Katarzyna bardzo pomocna i miła osoba wszystko przebiegło szybko i pozytywnie cala rejestracja oraz dopinanie formalności szczerze polecam !

Najlepsza agencja pracy, godna polecenia, Pani Katarzyna najlepsza, pozytywna, sympatyczna, bardzo pomocna Agencja Pracy na najwyższym poziomie

Zostaw merytoryczną opinię o Gome. Agencja Pracy. Katarzyna Gostkowska - Czerwieńsk

• Jak się pracuje w Gome. Agencja Pracy. Katarzyna Gostkowska?

Zobacz opinie na temat firmy Gome. Agencja Pracy. Katarzyna Gostkowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gome. Agencja Pracy. Katarzyna Gostkowska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gome. Agencja Pracy. Katarzyna Gostkowska
3.9/5 Na podstawie 16 ocen.

Gome. Agencja Pracy. Katarzyna Gostkowska