Praca Kierowca kat. B

Wieliczka
Oferta opublikowana13.03.2024
Oferta wygasa27.04.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt b2b, inny
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat, część etatu, staż/praktyki, dodatkowa
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • W związku z dynamicznym rozwojem, nasz firma poszukuje zdeterminowanych osób do pracy jako kierowca kat. B. Poszukujemy zarówno pełnoetatowych kierowców, jak i tych, którzy szukają pracy dodatkowej! Jeżeli nie masz doświadczenia, nie martw się, nauczymy cię wszystkiego! Więcej informacji pod numerem 668 494 063 lub na stronie https://borspartner.pl/
Numer referencyjny:668 494 063

Obowiązki

  • dbanie o powierzony pojazd
  • raportowanie pracy po zakończonej zmianie
  • wykonywanie zleceń przewozu osób w oparciu o aplikacje przewozowe

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • zaświadczenie o niekaralności
  • znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym
  • badania lekarskie

Oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie od 4500zł na ręke!
  • przejrzyste i proste rozliczenia
  • wypłaty w formie tygodniówki
  • pracę w oparciu o umowę zlecenie, umowę o pracę lub B2B
  • pracę w trybie dwuzmianowym
  • pełna elastyczność czasu pracy (sam decydujesz, ile chcesz pracować)
  • pracę na nowych samochodach dostosowane do obecnych przepisów TAXI
  • pełne, całodobowe wparcie
  • panel kierowcy, w którym będziesz na bieżąco śledził swoje zarobki

Benefity

Elastyczny czas pracy
Program poleceń pracowników
Brak dress code'u

Dodatkowe informacje

  • Oferujemy również wynajem samochodów pod TAXI
  • Praca na swoim lub naszym samochodzie
  • Więcej informacji pod numerem 668 494 063
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1