Praca dla SPAWACZA TIG w Niemczech!

Rot am See
Umowa o pracę13 000-18 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana30.04.2024
Oferta wygasa01.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Obowiązki

  • Spawanie na hali
  • spawanie stali nierdzewnej metoda TIG (141)
  • spawanie porecz, barierek, balkonoiw i ogrodzen

Wymagania

  • Doswiadczenie w zawodzie
  • certyfikat spawalniczy (nie musi byc aktualny)
  • niemiecki na poziomie min. KOKUNIKATYWYNM
  • wlasny samochod mile widziany

Oferujemy

  • dodatki za nadgodziny (25%);
  • Weihnachtsgeld, Urlaubsgeld (premie świąteczne, urlopowe);
  • 200 € premii za polecenie nowego pracownika;
  • odnowienie certyfikatów spawalniczych na koszt firmy;
  • zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe) z dostępem do kuchni i Internetu;
  • opiekę polskich koordynatorów na czas zatrudnienia;
  • pomoc z językiem, np. przy wizytach lekarskich, w sprawach urzędowych, w organizacji Kindergeld;
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony (z tłumaczeniem na język polski);
  • pełne niemieckie ubezpieczenie zdrowotne;
  • nowe wyposażenie ochronne (ubranie, buty, kask i inne akcesoria);
  • 25 dni urlopu w roku, z każdym rokiem wzrasta aż do 30 dni + system Zeitkonta;
  • indywidualny termin wyjazdu, dostosowany do potrzeb pracownika;
  • długoterminową pracę (z możliwymi nadgodzinami);
  • możliwość pobierania bieżących cotygodniowych zaliczek oraz diet.

Dodatkowe informacje

  • 16€ brutto + 55€ netto dziennej diety/ jedna zmiana/ mozliwosc pracy w soboty
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1