Praca dla płytkarza za granicą z j. niemieckim

Oer-Erkenschwick
Inny18-20 €brutto / godz.
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa13.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyinny
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Wstęp

  • Szukasz pracy w Niemczech jako glazurnik? Oferujemy doskonałe warunki, darmowy nocleg i zwrot za dojazd do Niemiec. Jeśli chcesz znaleźć stabilne zatrudnienie za granicą, niezwłocznie aplikuj już dziś!

Obowiązki

  • Przygotowanie podłoża
  • Układanie płytek (głównie płytki 60x60)
  • Fugowanie

Wymagania

  • Doświadczenie w zawodzie min. 3 lata
  • Znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego - poziom komunikatywny
  • Własne auto

Oferujemy

  • Atrakcyjna stawka 18-20€ /h netto (NA RĘKĘ) w zależności od umiejętności
  • Bezpieczny wyjazd - 100% wypłacalności przez naszą firmę
  • Zwrot kosztu przejazdu do Niemiec
  • Zdalna i szybka rekrutacja
  • Zaliczki do 900 euro!
  • Ubezpieczenie zapewniające bezpłatną opiekę medyczną
  • Możliwość rejestracji w ZUS
  • Opłacone zakwaterowanie na miejscu
  • Możliwość urlopów i zjazdów do Polski
  • Opcja pracy w nadgodzinach - pełnopłatnych
  • Podwyżka dla zaangażowanych i rzetelnych pracowników
  • Gwarantowana wysoka premia za polecenie pracownika 220 euro
  • Długotrwała i legalna praca w Niemczech
  • Stałe wsparcie polskiego koordynatora
  • Specjalny BONUS za stałą współpracę!

Gwarantujemy

  • Zawsze podajemy stawki netto - z góry wiesz ile zarobisz na rękę! (nie ma żadnych ukrytych kosztów)
  • Opiekę dedykowanego koordynatora, który jest z Tobą w stałym kontakcie (zawsze się dodzwonisz lub dostaniesz szybką odpowiedź SMS)
  • Szybkie rozwiązywanie problemów, z którymi możesz się spotkać
  • Pierwszeństwo w dostępie do nowych ofert dla stałych pracowników
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem
  • Najwyższą jakość obsługi - rekrutacja jest przyjazna i bardzo sprawna
  • Regularne informowanie o nowych ofertach pracy dopasowanych do Twoich kwalifikacji