Praca dla Pielęgniarki Instrumentariuszki

Proszowice
Kontrakt B2B70-80 złnetto / godz.
Umowa zlecenie, Inny70-80 złbrutto / godz.
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa02.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie, kontrakt b2b, inny
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat, część etatu, dodatkowa
Branżaopieka zdrowotna, opieka

Wstęp

  • e-work HR Company Poland aktualnie dla jednego ze szpitali zlokalizowanych w 📌Gliwicach poszukuje Pielęgniarek Instrumentariuszek Jeżeli jesteś osobą z pasją do opieki nad pacjentami i posiadasz doświadczenie jako Instrumentariuszka to zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy elastyczni u nas możesz pracować wg swojej dyspozycji np. 1, 2 lub więcej razy w tygodniu w wybrane przez Ciebie dni. Jeśli jesteś z poza Gliwic i potrzebujesz noclegu to pomożemy w organizacji zakwaterowania.

Obowiązki

  • ✅Przygotowywanie potrzebnego sprzętu przed operacją, spełniającego normy sanitarno-higieniczne
  • ✅Pomoc w asystowaniu podczas zabiegów chirurgicznych
  • ✅Koordynacja zespołu medycznego i zapewnienie, że wszystkie instrumenty są odpowiednio zdezynfekowane i gotowe do użycia
  • ✅Monitorowanie stanu przeprowadzanych zabiegów i zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości

Wymagania

  • ✅Dyplom ukończenia studiów kierunkowych
  • ✅Prawo do wykonywania zawodu
  • ✅Doświadczenie w pracy jako pielęgniarka instrumentariuszka (warunek konieczny 😊)
  • ✅Znajomość procedur chirurgicznych i obsługi instrumentów medycznych
  • ✅Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne

Oferujemy

  • ✅Stabilne zatrudnienie w Szpitalu w oparciu o umowę zlecenie lub prywatną praktykę w formie dyżurów
  • ✅Praca od poniedziałku do piątku w g.7.25-15.00
  • ✅Możliwość rozwoju zawodowego i udział w specjalistycznych szkoleniach
  • ✅Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole
  • ✅Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny pakiet benefitów
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1