W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego
w zakresie opieki osób starszych.

Kursy języka niemieckiego

    Kurs doszkalający 60 h600 zł
    Kurs od podstaw 168 h1399 zł
    Kurs wyjazdowy
   od podstaw
3 tygodnie2990 zł

 BEZROBOTNI ZA DARMO.Gwarancja pracy!
Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

Praca dla opiekunów osób starszych, 1150 euro/miesiąc
Radisleben
NIEM_46A

Nasz podopieczny:

Pan Ernst ma 98 lat, 175 cm wzrostu i 80kg wagi. Porusza się za pomocą chodzika, potrzebuje pomocy przy wstawaniu (bez pełnego transferu). Jest osłabiony ze względu na wiek, kontynentny i sprawny mentalnie.

Obowiązki:

Do obowiązków opiekuna należy podstawowa pielęgnacja i higiena ciała. Dodatkowo towarzyszenie w wizytach u lekarza. Gospodarstwo domowe prowadzi córka podopiecznego. Opiekunka ma wyłącznie pomagać mu w codziennych czynnościach, jak również dbać o porządek w pomieszczeniach zajmowanych przez siebie i podopiecznego.

Wymagania:

Od opiekuna oczekujemy dostatecznej znajomości języka oraz doświadczenia w pracy z osobami starszymi.

Oferujemy:

- stawka 1150 euro netto/miesiąc,
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),
- wysokie składki ZUS,
- możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6825 oraz imię i nazwisko oraz województwo.
www.opiekunka.gowork.pl

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Radisleben

GoWork.pl