Pani Marianna ma 81 lat. Jest już z racji wieku słaba więc potrzebuje asekuracji przy wstawaniu, porusza się za pomocą chodzika lub wózka. Ma problemy z przełykiem.

W opiece pomaga opiekun środowiskowy.

Praca dla opiekunów

Obowiązki:

- Prowadzenie domu

- Czynności pielęgnacyjno-opiekuńcze

Wymagania:

To dostateczna znajomość języka Niemieckiego. Konieczne jest czynne prawo jazdy oraz gotowość do jazdy samochodem na terenie Niemiec.

Oferujemy:

Ubezpieczenie, odprowadzane składki ZUS

Wynagrodzenie do 1300 euro miesięcznie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia. Treść smsa: 4841 oraz imię i nazwisko oraz województwo

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Engeldaheim