Praca dla opiekunki do młodej podopiecznej -jęz. podstawowy niemiecki

Marburg
Umowa zlecenie1 500 €brutto / mies.
Oferta opublikowana02.04.2024
Oferta wygasa17.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka

Opis oferty

  • Miejsce: 34613 Schwalmstadt;
  • Termin: od 20.04 na 6 tygodni.
  • Wynagrodzenie:
  • umowa zlecenie: 1500 euro,
  • Działalność gospodarcza: 1850 euro,
  • Zapewniamy bezpłatny transport „od drzwi do drzwi”.
  • Kobieta 30 lat.
  • Pani jest po wypadku samochodowym.
  • Porusza się na wózku, przesiada się z łóżka na wózek samodzielnie.
  • Nie ma dźwigania.
  • Jest inkontynentna.
  • Pflege -przychodzą dwa razy dziennie, pomagają przebrać się, podają tabletki, myją.
  • Obowiązki: gotowanie, pranie, sprzątanie, pomoc przy myciu i ubieraniu.
  • W domu wszystko jest.
  • W ciągu dnia podopieczna jedzie na 4 godz. do pracy (8-12).
  • Śniadania podopieczna nie je tylko zabiera ze sobą -coca colę, kanapkę, owoc.
  • Obiad o 12.30.
  • O 19 kolacja, podopieczna potem idzie do siebie.
  • Pani jest bardzo inteligentna i sympatyczna, uśmiechnięta, żartuje.
  • Dom.
  • W domu jest pies.
  • Dla opiekunki pokój, osobna łazienka, internet, tv.

Wymagania

  • -znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym,
  • - doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej,
  • - odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość.

Oferujemy

  • - ubezpieczenie polskie,
  • - Formularz A1, Kartę EKUZ,
  • - atrakcyjne, uczciwe i terminowe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji,
  • - legalne zatrudnienie,
  • - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
  • - organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów,
  • - stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech,
  • - indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1