Opieki poszukuje Pani Ruttmarie.

Wzrost: 165 cm

Waga: 66kg

Pani choruje na Parkinsona więc ma problemy z poruszaniem się używa chodzika. Ma demencję więc ma problemy z pamięcią oraz cukrzycę.

Praca dla opiekunek w Niemczech

Obowiązki:

Do obowiązków należy głównie prowadzenie domu, czyli gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów.

Wymagania:

Poszukujemy kobiety z językiem niemieckim na poziomie bardzo dobrym.

Oferujemy:

Ubezpieczenie

Wyżywienie oraz zakwaterowanie

Opłacony  oraz zorganizowany przejazd w dwie strony

Dobre stawki: do 1200 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia, o treści 3868

Gal anonim

Gowork! No nareszcie to jakoś wygląda! Super, że jeszcze przed świetami!

Marysia

Dlaczego tak późno wdrożyliście nową stronę?

Anonimowy

Nowa odsłona strony jest o wiele lepsza niż poprzednia