Praca dla LAKIERNIKA w NIEMCZECH (kilka lokalizacji do wyboru)

Lipsk
Oferta opublikowana25.04.2024
Oferta wygasa30.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, produkcja, budownictwo

Wstęp

  • DAAR Personal Service GmbH jest liderem na niemieckim rynku pracy. Każdego roku dzięki nam pracę na terenie Niemiec podejmuje kilka tysięcy osób. W branży rekrutacyjnej działamy od 8 lat, a z każdym rokiem działalności wzrasta liczba pracowników i firm, które nam zaufały. Posiadamy niemiecki certyfikat wydany przez Bundesagentur für Arbeit.

Obowiązki

  • Lakierowanie czesci do samochodow, maszyn rolniczych oraz maszyn przemyslowych

Wymagania

  • Komunikatywny niemiecki
  • Doświadczenie w pracy jako lakiernik
  • Samochód na dojazd do pracy

Oferujemy

  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreslony
  • brak Zeitkonta, możliwość cotygodniowych zaliczek
  • organizacja zakwaterowania w pokojach 1 osobowych
  • bardzo dobre zarobki

Dodatkowe informacje

  • Proszę o kontakt poprzez przycisk Aplikuj lub pod numerem telefonu: +49 15167339733 (rowniez przez WhatsApp)
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1