Praca dla lakiernika przemysłowego/samochodowego w Niemczech!

Kamp-Lintfort
Umowa o pracę13 000-18 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana30.04.2024
Oferta wygasa01.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Obowiązki

  • gruntowanie i lakierowanie poszczegolnych czesci i zespolow
  • czyszczenie, odtluszczanie, szlifowanie elemenow do lakirowania
  • konserwacja i czyszczenie systemow lakierniczych i narzedzi

Wymagania

  • Doswiadczenie w zawodzie
  • niemiecki na poziomie min. KOMUNIKATYWNYM
  • wlasne auto mile widziane

Oferujemy

  • Zoorganizowane zakwaterowanie przez pracodawce w pobliżu miejsca pracy, platne
  • · Wyposażenie ochronne (obuwie, ubranie robocze, skrzynke z narzedziami)
  • · Dodatki za nadgodziny, prace nocna i dni swiateczne
  • · Liczba godzin zagwarantowana w umowie
  • · Terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • · Dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • · Indywidualne podejście do każdego kandydata
  • · Indywidualnie ustalany termin wyjazdu
  • · Premie za polecenie kandydata do pracy; 200€
  • · Opieka polskiego koordynatora na czas zatrudnienia

Dodatkowe informacje

  • 16€ brutto + 45€ netto dziennej diety/ jedna zmiana
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1