PRACA DLA FACHOWCÓW PRZY PRODUKCJI/MONTAŻU SAMOLOTÓW

Hamburg
Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa08.07.2024
Branżafizyczna

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Malowanie elementów oraz kadłuba
  • Montaż poszczególnych komponentów
  • Okablowanie elektryczne

Wymagania

 WYMAGANIA:

  • Minimum 3-letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie malarza/ elektryka/ ślusarza/ spawacz/ montera
  • Prawo jazdy kat. B  i własny samochód na wyjazd (warunek konieczny)
  • KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego oraz DOBRA znajomość języka angielskiego (warunek konieczny
  • Gotowość do pracy w systemie 3 -zmianowym

Oferujemy

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Długotrwałe zatrudnienie w renomowanym niemieckim zakładzie
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (13,80 euro brutto/godzina + 120 euro netto diety/przepracowany tydzień + dodatki zmianowe)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie
  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
  • Możliwość aplikacji bez wysłania CV
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Dodatkowe informacje

 Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.