Praca dla elektryków w całych Niemczech

Berlin
Umowa o pracę2 700-3 800 €brutto / mies.
Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Wstęp

  • Korzyści z zatrudnienia od 13,80 € / h brutto (plus opłaty i wydatki) Dodatek z tytułu podróży (diety od 7,00€ netto za każdą przepracowana godzinę) gwarantowane zakwaterowanie (opłacone przez pracownika)

Obowiązki

  • Instalacje w budownictwie mieszkaniowym
  • Testowanie i konserwacja systemów elektrotechnicznych
  • Budowa instalacji elektrycznych w nowobudowanych obiektach

Kwalifikacje/Wymagania

  • Niezależny i zorientowany na cel sposób pracy
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Ukończone szkolenie zawodowe i/lub wieloletnie doświadczenie zawodowe w branżyelektrycznej

Oferujemy

  • 13,80 € - 16,00 € / h brutto (plus opłaty i wydatki)
  • Dodatek z tytułu podróży (diety)
  • gwarantowane zakwaterowanie (opłacone przez pracownika)