Praca BLISKO GRANICY w sortowni kurierskiej / 1200€ NA RĘKĘ!

Dodano: 26.05.2020

Lipsk

ŁĄCZYMY IDEALNIE

Chcesz wyjechać do pracy za granicę? Poznaj pracę w Niemczech, spróbuj z IDEAL!

Opis stanowiska:
·        ręczny rozładunek i załadunek kontenerów z przesyłkami   kurierskimi
·        praca wykonywana jest na hali sortowni kurierskiej
·        praca z polskim zespołem
·        praca w okolicach Lipska

Wymagania
·        wysoka sprawność fizyczna
·        zaangażowanie w wykonywaną pracę
·        stosowanie się do poleceń przełożonego
·        pozytywne podejście do swoich obowiązków

Świadczenia:
·        legalną pracę w pełnym wymiarze czasu
·        zakwaterowanie w pełni wyposażonych mieszkaniach lub domach
·        stawkę 9,66€ brutto/dzień i 11,59€ brutto/noc
·        pokoje 2-3 osobowe
·        całodobowe wsparcie polskiego koordynatora i brygadzisty na terenie Niemiec
·        wypłatę wynagrodzenia w wybranej walucie (EUR lub PLN)
·        pomoc w zorganizowaniu transportu
·        zapewniony dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy na terenie Niemiec
·        możliwość pracy w dodatkowych godzinach

PRACA W SORTOWNI KURIERSKIEJ

POLSKI KOORDYNATOR

ZAKWATEROWANIE

DŁUGO – I KRÓTKOTERMINOWE KONTRAKTY

Zarezerwuj sobie termin wyjazdu: Aplikuj teraz!

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV z poniższą klauzulą:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupę Spółek IDEAL z siedzibą w Warszawie podanych przeze mnie w aplikacji oraz w przekazanych dokumentach danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupę Spółek IDEAL z siedzibą w Warszawie podanych przeze mnie w aplikacji oraz w przekazanych dokumentach danych osobowych, w celu realizacji procesu rekrutacji w przyszłości.

CV bez ww. klauzuli nie mogą być rozpatrywane w procesie rekrutacji teraz lub w przyszłości.

Lipsk
Ideal Work Sp. z o.o.