Praca Prac inspektor BHP

Dodano: 08.09.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Prac inspektor BHP
Gdańsk

Obowiązki
- Przygotowywanie dokumentacji wymaganej dla pracowników w miejscu wykonywania robót
- Przeprowadzanie kontroli warunków  pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bhp,
- Udział przy opracowywaniu  procedur, instrukcji, ocen ryzyka zawodowego, analiz, POR. IBWR itp.
- Możliwość wyjazdów do pracy w terenie,
- Wsparcie przy prowadzeniu postępowań powypadkowych, koordynowanie działań zapobiegawczych,
- Tworzenie dokumentacji potrzebnej na budowie.

Wymagania
- Wykształcenie wyższe lub studia podyplomowe o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
- Komunikatywność i bardzo dobra organizacja pracy,
- Prawo jazdy kat B,
- gotowość podjęcia pracy na pełen etat ( zatrudnienie na podstawie umowy o pracę)
- umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera , MS-Office

- Gotowość pracy w "delegacji"

Oferujemy
- Stabilne warunki zatrudnienia na pełen etat w szybko rozwijającej się organizacji,
- Realna możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy,
- Możliwość współtworzenia standardów procesów w budowie organizacji swojego obszaru,

- Możliwość podnoszenia kwalifikacji

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GFM Rusztowania K. Sitek, M. Warszawski, J. Sitek Spółka Jawna w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.