Opinie o GFM Rusztowania K. Sitek, M. Warszawski, J. Sitek Spółka Jawna w Grabów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy GFM Rusztowania K. Sitek, M. Warszawski, J. Sitek Spółka Jawna. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w GFM Rusztowania K. Sitek, M. Warszawski, J. Sitek Spółka Jawna o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GFM Rusztowania K. Sitek, M. Warszawski, J. Sitek Spółka Jawna w Grabów

Killer_ Nowy wpis

Praca jak to praca, wszędzie trzeba pracować. Lecz na budowie i Dawida Ć i jego pupilka Roberta K wszystko dzieje się odwrotnie. Nieraz mam wrażenie, że tam wskazówki zegara kręcą się w lewą stronę. Najróżniejsze wałki, krętactwo, przekupstwo, brak kultury i chamstwo wobec pracownika. PseudoBrygadziści typu Hubert B czy Stalin i paru innych tych czopków to istna parodia. Nic nie potrafią, wydzierają (usunięte przez administratora), a jak przyjdzie co do czego, to nawet nie potrafią założyć poprawnie szelek. Są to istnie zwykłe (usunięte przez administratora), brak słów. HUBERT B POPISAŁEŚ SIĘ W BUŁGARII jak uciekłaś na letnisko (usunięte przez administratora)

Rusztowania Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Ktoś może napisać jak praca na rusztowaniach wygląda jak domki pokoje itp?

Amadeusz Nowy wpis

Witam, widzę ogłoszenie na rusztowania do Niemiec . Jak to wygląda w tej firmie teraz? Opinie nie ciekawe z tego co widzę. Pozdrawiam

124567 Nowy wpis

Cześć mam pytanko jak wygląda sytuacja na chwilę obecną w tej firmie ?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy GFM Rusztowania K. Sitek, M. Warszawski, J. Sitek Spółka Jawna po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Asystent Projektanta Konstrukcji. Jaki był jej rezultat?

W mieście Płock były ciekawe oferty pracy na Asystent Projektanta Konstrukcji. Co powiecie o zarobkach w firmie GFM Rusztowania K. Sitek, M. Warszawski, J. Sitek Spółka Jawna?

Szczery

Co do pracy w firmie GFM z Grabowa praca w Berlinie pod kierownictwem Dominika i pracownika Tobiasza jest (usunięte przez administratora) na hotelu nie ma nic są tylko łóżka nawet nie ma szafek gdzie trzymać odzieży a na budowie trzeba pracować za 5 nie polecam firmy nikomu.

Chwalebny

Co do firmy nie mam zastrzeżeń płaca na czas nie ma problemu z dogadaniem się :) a jak ktoś daje sobie wejść na głowę prowadzącemu to później narzeka trzeba mieć swoje zdanie i jak trzeba to ryknąć na prowadzącego nic ci nie zrobi a przy okazji trzeba wiedzieć z kim rozmawiac .

Oni

Jeżeli chodzi o sama firmę, jest wypłacalna część na konto cześć w kopertach, Kierownicy budów, są, spoko Poza jednym największym przydupasem prezesa , mowa o Matueszu Batkowskim Wiecznie oburzony do pracowników nic i nigdy mu nie pasuje , najlepiej sie (usunięte przez administratora)i jeździć po budowie , jeżeli dostaniesz się do niego na budowę to szczeze wspoczuje , miesza między ludźmi nakręca innych ,

Olga
@Oni

Hm, a on jest na budowach w Niemczech czy tych w kraju? Mógłbyś napisać, ile na konto i ile poza kontem. W PLN. Bo w ogłoszeniu na stronie tylko że "atrakcyjne". Mój Mirek teraz też pracuje za atrakcyjne - minimalną krajową :D

Martin

Ja też tam pracowałem w Berlinie .warunki fatalne a ludzie jeden drugiego obgaduje i donosi do biura.Picie i (usunięte przez administratora).Większość ludzi to rodzina albo znajomi właściciela. Tak że nic się przed nimi nie ukryje Mieszać i pracować z takimi ludźmi to tragedia. Kierownika nie interesuje czy chodzisz po rusztowaniu bez zabezpieczenia i czy spadniesz i Sie zabijesz.

Rajza
@Martin

Jeżeli chodzi o sprawę na temat "co w rodzinie to nie zginie" to zgodzę się jak najbardziej ze zdaniem osoby powyżej ???? . Ekipa spoko robota nie najgorsza ... Co do Pana kierownika budowy ewidentnie chłop do zdegradowania na status naganiacza bo gdyby nie J. Niemiecki to gość odklejony od zeczywistisci manipulowany wyrzej nazwano chłopcami z rodziny . Pozdro Z nad Wody !

Hanna

cześć, ile płacą obecnie w administracji? Pytam, bo widzę, że właśnie ogłoszenie się pojawiło a stawki nie podali. Podobno adekwatna do doświadczenia ale chyba są jakieś widełki? Generalnie wiadomo czemu kogoś szukają? Co się stało z poprzednikiem?

Monter

Ta firma i ludzie W Niemczech którzy tam pracują to porażka.Polowa z nich to alkocholicy a druga połowa to recydywa. Nie polecam

Hanna
@Monter

Skoro podzieliłeś ich strukturę tylko na dwa fronty, to Ty do którego należysz? I co się tam niby takiego dzieje, że ich wszystkich tak negatywnie określasz?

Płacą na czas ,tego nie można zaprzeczyć. Ale umowy polskie, nie rozliczają pitów niemieckich, pracownicy to jedno wielkie (usunięte przez administratora) z wyjątkiem kilku osób. (usunięte przez administratora). Wypłaty trochę na konto reszta po tygodniu pod ława

Eser
@Paweł

Napewno nie na czas

Weronika
@Eser

Uuu a długo opóźnienia w wypłatach trwają?

Jakich pytań można się spodziewać podczas prcoesu rekrutacyjnego w GFM Rusztowania Sp. z o.o. Sp. k. na stanowisko Główny Specjalista ds. BHP?

kandydat

Widzę, że długo ktoś się nie utrzymał na tym stanowisku. Ponownie przeprowadzana rekrutacja początkiem września?

Stefanek

Widziałem parę ofert gfm i stawka rotację wygląda spoko a więc ( zaniepokojony 2-3 osoby w pokoju :‑X) można tyle wyciągnąć co proponują ? Zjazdy co tyle ile piszą ? Atmosfera na budowie no i trza tak zap.... Jak 10 lat temu na rurkach w de ... Konkret odpowiedź :-)

Stefanek
@Stefanek

Jeszcze jedno próba polepszenia sobie żeby nie wejść z deszczu pod rynnę ( jak zawsze się tak kończy :-) )

Lekkoduch

Jak ktoś ma chęci na marnowanie czasu w teh firmie to śmiało, po paru latach się zwolnicie. Główne szefostwo to (usunięte przez administratora) kierownicy się nadają do tarcia chrzanu, podwyżki praktycznie niemożliwe do zdobycia. Stawka nie powala, polecam poszukać czegoś lepszego jeśli ktoś się chce na dłużej zadomowić w tym zawodzie.

Jacek

@damian a jest jakiś dzień przeszkolenia dla nowych pracowników?

damian

uczciwa firma wyplacalna jak komus sie nie chce robic to uczyc sie niemieckiego i u niemca za podobna kase (usunięte przez administratora)

Jest tak jak mówisz Paweł, ale nie na każdej budowie . Chociaż pracowałem tam i byłem nie raz świadkiem różnych dziwnych rzeczy , i dostałem w twarz od pseudo zawodników MMA którzy zawsze uderzają w grupie. A główny kierownik i szefostwo A mają ludzi w (usunięte przez administratora)

Leszek

Tak spokojnie zrobiło się na forum, zastanawiam się dlaczego? Mam zamiar złożyć dokumenty i liczyłem na informacje, szkoda.

Witam jakie są zarobki średnie w tej firmie co ile zjazdy?

Zostaw merytoryczną opinię o GFM Rusztowania K. Sitek, M. Warszawski, J. Sitek Spółka Jawna - Grabów

• Jak się pracuje w GFM Rusztowania K. Sitek, M. Warszawski, J. Sitek Spółka Jawna?

Zobacz opinie na temat firmy GFM Rusztowania K. Sitek, M. Warszawski, J. Sitek Spółka Jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GFM Rusztowania K. Sitek, M. Warszawski, J. Sitek Spółka Jawna?

GFM Rusztowania K. Sitek, M. Warszawski, J. Sitek Spółka Jawna