Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Poszukujemy pokojówek do pracy w branży hotelowej

ikona rózne lokalizacje
ikona Dodano: dzisiaj
ikona Umowa o pracę
ikona Rekrutacja zdalna

NORINT Sp. z o.o. Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy specjalizującą się w rekrutacji pracowników branży budowlanej, motoryzacyjnej oraz medycznej do legalnej pracy na rynki w Skandynawii.

Poszukujemy pokojówek do pracy w branży hotelowej
rózne lokalizacje

Obowiązki

  • sprzątanie pomieszczeń ogólnie dostępnych
  • przekazywanie do pralni rzeczy gości
  • utrzymanie czystości w pokojach hotelowych

Wymagania

  • minimum 1-2 letnie doświadczenie w pracy w hotelu
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • poprzednie doświadczenia w branży usługowej mile widziane
  • elastyczność: ruchome godziny i miejsce pracy

Oferujemy

  • stawka: min. 190 nok / godz., + dodatki
  • rejon: różne lokalizacje
  • rotacja: do uzgodnienia
  • pomoc w uzyskaniu zakwaterowania
  • pomoc w uzyskaniu norweskich uprawnień do wykonywania zawodu.
  • legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
  • umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku pracy
  • pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp.

W razie pytań czy też wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem
 +48 532 071 067 od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00-17.00.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

ikonarózne lokalizacje
Norint Sp. z o.o.