Poszukujemy operatora tokarki CNC

Kleve
Oferta opublikowana28.04.2024
Oferta wygasa24.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowykontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Pracodawcą jest małe przedsiębiorstwo, gdzie kładą duży nacisk na jakość produktu.Praca jednozmianowa, na własnej działalności lub na niemieckiej umowie. Gwarantowana liczba godzin: 40 godzin/tygodniowo.

Obowiązki

  • obsługa tokarki CNC
  • programowanie, ustawianie narzędzi
  • kontrola jakości wykonywanych elementów
  • dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyny

Wymagania

  • doświadczenia na stanowisku operatora tokarki CNC
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • doświadczenie przy obróbce metalu
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego

Oferujemy

  • stawka uzgadniana indywidualnie w zależności od wykwalifikowania
  • przyjazną atmosferę w pracy, życzliwość oraz wsparcie
  • możliwość zakwaterowania w pokojach 1-osobowych
  • możliwość pracy w sobotę