Poszukujemy doświadczonych blacharzy budowlanych i dekarzy

Trondheim
Umowa o pracę230-240 kr (NOK)brutto / godz.
Oferta opublikowana22.04.2024
Oferta wygasa18.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Wstęp

  • Wizja w Jobzone jest bycie najlepszym pracodawca w naszej branzy. Dlatego oferujemy wsparcie, doradztwo i wskazowki dla wszystkich ktorzy do nas trafiaja. Otrzymasz stala umowe o prace, a duza ilosc zlecen jakie posiadamy pozwala nam na zapewnienie dlugotrwalej wspolpracy.

Obowiązki

  • Wykonywanie prac blacharskich na budowach, w tym montaz i naprawa dachów, rynien oraz innych elementów blacharskich,obrobki blacharskie
  • Montaz róznego rodzaju dachów, w tym dachów plaskich, skosnych oraz dachówki ceramicznej lub betonowej
  • Czytanie i interpretacja rysunków technicznych
  • Montaz i naprawa systemów odprowadzania wody oraz elementów dachowych, takich jak rynny, obróbki blacharskie itp.
  • Zachowanie najwyzszych standardów bezpieczenstwa i jakosci pracy

Wymagania

  • Doswiadczenie jako blacharz budowlany lub dekarz (minimun 3 lata)
  • Umiejetnosc czytania i interpretacji rysunków technicznych
  • Dobra kondycja fizyczna i umiejetnosc pracy w zespole
  • Umiejetnosc obslugi narzedzi i maszyn blacharskich lub dekarskich
  • Dokladnosc i precyzja w pracy
  • prawo jazdy kategorii B
  • Znajomosc jezyka norweskiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • Uczciwe warunki pracy oraz godziwe wynagrodzenie
  • Pomoc z zakwaterowaniem
  • Pomoc osobistego konsultanta podczas trwania calego zlecenia
  • Przyjazne srodowisko pracy i wsparcie doswiadczonego zespolu
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1