Poszukiwany personel sklepu - 2300 brutto!
Kraków

Poszukujemy kandydatów na stanowiska:
# Kasjer
# Ekspedient działu mięso/wędliny

Godziny :
* sklep czynny od poniedziałku do soboty 6:30-21:30 i niedzielę 10-19:30Obowiązki:
# obsługa klienta
# obsługa urządzeń (kasa fiskalna, terminal, waga), przyjmowanie dostaw
# utrzymanie porządku na stanowisku

Oczekujemy :
# ważnej książeczki sanepidowskiej
# dyspozycyjności
# preferowana dyspozycyjności na min. 8 godzin/ dziennie
# chęci do pracy
# pełnoletności

Oferujemy:
Oferujemy :
# stawkę godzinową 13,50 zł/h brutto lub 14 zł/h brutto- ekspedient
# umowę zlecenie z odprowadzonymi składkami ZUS
# elastyczne godziny współpracy
# bardzo miłą atmosferę
# szkolenie wdrażające
# możliwość przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym

OFERUJEMY ZATRUDNIENIE OD ZARAZ!
KONTAKT POPRZEZ FORMULARZ LUB POD NUMEREM TEL. 123490468

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Toolip HR (c. 8564)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

daria

Przyjemna, zorganizowana współpraca, jasne warunki, jak najbardziej polecam.

Kukielka

Polecam firmę. Wykonali u mnie elewacje. Ładnie czysto podczas prac. Terminowo tylko polecić wykonawcę.

Dorota Sadzik

Moim zdaniem agencja jest warta polecenia.