Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Pomocnik na produkcji blisko granicy

Dodano: 10.05.2022
Umowa o pracę
Pełny etat
9 € / godzinę
Rekrutacja zdalna

Firma Mäkelbörger KuchenManufaktur GmbH należy do Grupy Lila Bäcker która jest jedną z największych sieci piekarnio-cukierni w północnych Niemczech. Zatrudniamy ponad 1.800 pracowników mając około 270 filii, w których sprzedajemy swoje produkty. Mäkelbörger KuchenManufaktur GmbH zajmuje się produkcją ciast.

Pracę na produkcji w Neubrandenburg oferujemy od 01.01.2022.

Pomocnik na produkcji blisko granicy
Świnoujście
(blisko granicy: ok. 2 godz. samochodem od Szczecina)

Oferujemy:

  • umowę z niemieckim pracodawcą
  • pracę zmianową
  • pracę na cały etat (40 godzin tygodniowo)
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • dodatki za pracę w godzinach nocnych, w niedziele oraz święta
  • sympatyczną i profesjonalną atmosferę pracy
  • odpłatne zakwaterowanie
  • pracę na okres od 1 m-ca do 3 m-cy

Twoje zadania:

  • pomoc w wytwarzaniu naszych produktów
  • pakowanie wytworzonych produktów
  • obsługa maszyn produkcyjnych oraz ich czyszczenie
  • inne prace porządkowe

Wymagania:

  • dobra znajomość j. niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację z innymi pracownikami (warunek konieczny)
  • nie jest wymagane doświadczenie w pracy na produkcji
  • odpowiedzialność, sumienność, komunikatywność
  • mile widziany status studenta

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:
+49397320001117 lub +49 151 140 195 89
E-mail: Aplikuj

Osoba do kontaktu: Joanna Kepka

Zapraszamy do współpracy!!

Klauzula informacyjna więcej
Świnoujście
Unser Heimatbäcker GmbH