Ruszyła rekrutacja pracowników na nowy sezon 2018 !!!
Specjalizujemy się głównie w budowie sieci zewnętrznych wod.-kan. na terenie Niemiec. Zatrudniamy już 200 pracowników w tym: operatorów koparek, brygadzistów zewnętrznej sieci wod-kan., brukarzy, pracowników ogólnobudowlanych głównie ze znajomością j. niemieckiego. W związku z dynamicznym rozwojem firmy planujemy w przyszłym roku zwiększyć liczbę pracowników

Pomocnik montera sieci zew. wod-kana. kablowych, światłowodowych z j. niemieckim

Berlin

76

Obowiązki

- wszystkie zadania na powyższym stanowisku

Wymagania

- bardzo dobra znajomość j. niemieckiego
- wykształcenie zawodowe lub techniczne
- mile widziana umiejętność obsługi niwelatora ,obsługa stopek, zagęszczarek oraz czytania planów oraz rysunków technicznych
- prawo jazdy kat. B
- samodzielność
- sumienność
- dokładność oraz rzetelność.

Oferujemy

-stałą pracę w polskich brygadach
-możliwość otrzymania zaliczki na wyjazd
-zakwaterowanie blisko budowy
-zarobki w EURO
-świadczenia rodzinne ( Kindergeld)
-urlop niemieckie ( Soka Bau)
-dojazd na miejsce pracy
-regularne zjazdy do Polski co 2 lub 3 tygodnie
-parking strzeżony na bazie w Opole
-nagroda za polecenie pracownika z j. niemieckim w wysokości 200 euro
- Oferowane wynagrodzenie: 10 000 PLN - 15 000 PLN

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).