Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa04.05.2024
Branżafizyczna

Wstęp

UNIWORK Sp. z.o.o.- Agencja Pośrednictwa Pracy o wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie rekrutacji osób poszukujących zatrudnienia na terenie Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Holandii i Belgii. Oferujemy bezpieczne oraz stabilne zatrudnienie. KRAZ Nr 19107
Numer referencyjny:16

Obowiązki

Firma w Niemczech zatrudni pomocników budowlanych

Opis stanowiska pracy:

Wykonywanie wszelkich prac pomocniczych na budowach w mieszkaniach lub domkach jednorodzinnych

Wymagania

- motywacja do pracy
- doświadczenie
- własne auto
- dobre podstawy j niemieckiego

Oferujemy

- zatrudnienie na warunkach niemieckich
- atrakcyjne wynagrodzenie - 12,00  EURO brutto/ godzina + diety 50 euro/dzien
- zakwaterowanie GRATIS
- zaliczki
- możliwość pracy w nadgodzinach

Dodatkowe informacje