Praca Pomoc kuchenna w Sosnowcu

Dodano: 29.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm gastronomicznych na całym świecie i liderem w zakresie żywienia zbiorowego.
Obecnie poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

Pomoc kuchenna w Sosnowcu
Katowice
Miejsce pracy: Sosnowiec, ul. Inwestycyjna 19 Restauracja pracownicza

Opis stanowiska

• Przygotowanie potraw zgodnie ze standardami firmy.
• Dbanie o jakość i estetykę przygotowanych i serwowanych potraw.

Wymagania

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy

• Umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę,
• System bonusowy powiązany z osiąganymi wynikami,
• Bezpłatne posiłki pracownicze,
• Świąteczne paczki dla pracowników i ich dzieci,
• Zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Szkolenia wewnętrzne,
• Przyjazną atmosferę pracy,
• Pakiet benefitów: opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kart sportowych i szkoleń językowych.

Praca zmianowa od poniedziałku do niedzieli w godz. 6.00 - 14.00 / 18.00 - 2.00 (praca po 5 dni w tygodniu)
Oferujemy stabilne i bezpieczne zatrudnienie również w czasie Covid-19.
Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania CV.