Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Pomoc kuchenna w Gliwicach

Dodano: 21.12.2021
Umowa o pracę
Pełny etat

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm gastronomicznych na całym świecie i liderem w zakresie żywienia zbiorowego.
Obecnie do jednej z naszych restauracji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pomoc kuchenna w Gliwicach
Zabrze
Miejsce pracy: Gliwice, ul. Bojkowska Restauracja pracownicza

Opis stanowiska

• Przygotowanie potraw zgodnie ze standardami firmy.
• Dbanie o estetykę przygotowanych i serwowanych potraw.

Wymagania

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy

• System bonusowy powiązany z osiąganymi wynikami,
• Bezpłatne posiłki pracownicze,
• Świąteczne paczki dla pracowników i ich dzieci,
• Zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Szkolenia wewnętrzne,
• Przyjazną atmosferę pracy,
• Pakiet benefitów: opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kart sportowych i szkoleń językowych.

Praca w systemie zmianowym poniedziałek - niedziela 7.00-15.00 / 19.00-3.00.
Oferujemy stabilne i bezpieczne zatrudnienie również w czasie Covid-19.
Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania CV.