Płatny staż w dziale logistyki/ obsługi klienta

Opole
Oferta opublikowana22.04.2024
Oferta wygasa26.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatuczęść etatu

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu obsługi klienta przy codziennych obowiązkach
  • Przygotowywanie dokumentacji do odprawy celnej
  • Współpraca z magazynem
  • Współpraca z przewoźnikami i organizacja załadunków
  • Wykonywanie kalkulacji załadunkowych
  • Przygotowywanie raportów i zestawień

Nasze wymagania

  • Znajomość Excel (tabele przestawne, wyszukiwanie pionowe, podstawowe formuły kalkulacyjne)
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Elastyczność
  • Znajomość SAP ERP
  • Ukończona/trwająca nauka w kierunku logistyka/zarządzanie

To oferujemy

  • Możliwość poznania pracy w międzynarodowej firmie branży automotive
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • Szwedzką kulturę pracy nastawioną na pracownika.
  • Poznanie środowiska logistyki/obsługi klienta
  • Przyjazne i bezpieczne środowisko pracy oraz wzajemny szacunek
  • Elastyczne godziny pracy
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1