Pielęgniarka w prywatnej klinice jednego dnia

Żerniki Wrocławskie
Oferta opublikowana30.04.2024
Oferta wygasa17.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Wstęp

  • Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926. OBECNIE DLA NASZEGO KLIENTA – KLINIKI CHIRURGII JEDEGO DNIA POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU: PIELĘGNIARKA / PIELEGNIARZ LUB INSTRUMENTARIUSZ/KA Miejsce pracy: Żerniki Wrocławskie Prywatna placówka oferująca zabiegi z zakresu chirurgii naczyniowej, ogólnej, plastycznej, onkologicznej, ortopedii i urologii.

Obowiązki

  • Asystowanie przy zabiegach
  • Sterylizacja narzędzi
  • Zgłaszanie zapotrzebowania zamówienia materiałów i leków wykorzystywanych w gabinetach i przy zabiegach
  • Tworzenie dokumentacji pielęgniarskiej przy zabiegach
  • Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska
  • Podstawowe czynności pielęgniarskie (pobieranie krwi, zakładanie wenflonów, holtera, wykonywanie opatrunków, asysta w ambulatorium)
  • Asysta w gabinecie w ambulatorium kliniki

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe pielęgniarstwo
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu
  • Doświadczenie zawodowe, mile widziane w zakresie pielęgniarstwa chirurgicznego
  • Dobra organizacja pracy
  • Samodzielność
  • Rzetelność i odpowiedzialność
  • Gotowość do pracy zmianowej w godzinach otwarcia kliniki (8.00-20.00)

Oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony lub inny rodzaj zatrudnienia w zależności od preferencji kandydata
  • Równoważny czas pracy lub czas pracy dostosowany do preferencji kandydata/ki
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na pełny etat
  • Pracę w nowoczesnej i rozwijającej się placówce medycznej
  • Wsparcie zespołu
  • Możliwość rozwoju

Dodatkowe informacje

  • ____________________ SPOSÓB APLIKOWANIA: ____________________
  • CV, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:
  • rekrutacja@koncepcja.eu
  • W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych
  • Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji:
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
  • Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego:
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu.
  • Informujemy, ze przesłanie cv oznacza jednoczesną zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Zgodę można odwołać w każdej chwili wysyłając nam maila na adres: rezygnacja@koncepcja.eu
  • Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
  • Osoba odpowiedzialna za rekrutację: Marzena Jaglińska Tel. 791 080 654
  • Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2, Tel. 71 343 80 73
  • (w przypadku niedostępności pozostałych telefonów 791 080 654)
  • E.Mail: rekrutacja@koncepcja.eu
  • Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: www.koncepcja.eu