Pielęgniarka/Pielęgniarz (język niemiecki) m/w/d

Seefeld in Tirol
Oferta opublikowana07.04.2024
Oferta wygasa03.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna, opieka

Wstęp:

  • Międzynarodowa Agencja Pośrednictwa Pracy Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o. (certyfikat nr 8562), poszukuje dla swojego austriackiego kontrahenta pielęgniarki/pielęgniarzy z dobrą znajomością języka niemieckiego.
Numer referencyjny:8562

Obowiązki:

  • przeprowadzanie rozpoznania pielęgniarskiego
  • obserwacja pacjenta, przeprowadzenie wywiadu
  • przyjmowanie nowego pacjenta na oddział
  • dostosowanie odpowiedniej opieki do stanu zdrowia poszkodowanego
  • przygotowywanie pacjentów do odpowiednich zabiegów oraz badań
  • opieka pielęgnacyjna nad chorymi
  • wykonywanie opatrunków
  • podłączanie kroplówek
  • edukowanie pacjentów na temat ich stanu, specyfiki choroby, sposobów postępowania, leczenia
  • wypełnianie medycznej dokumentacji
  • czuwanie nad odpowiednim przebiegiem leczenia
  • informowanie lekarzy o wszelkich nieprawidłowościach i odstępach od normy
  • wykonywanie podstawowych badań takich jak pomiar temperatury, ciśnienie, pobieranie krwi, wykonywanie prób uczuleniowych
  • aktywizować chorego do pracy

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe
  • dobraznajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • polskie dyplomy wymagają nostryfikacji (pomagamy Państwu w tym)
  • praca w zespole

Oferujemy:

  • praca na warunkach austriackich
  • bardzo dobre warunki finansowe
  • praca na czas nieokreślony
  • dodatki świąteczne oraz urlopowe
  • świadczenia socjalne

Dodatkowe informacje

  • Z góry dziękujemy za przesłane życiorysy oraz informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami
  • Nasza strona internetowa: http://www.trummer.eu
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1